• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: sakra, zkusil bych si to... tu cas s kockama nalepenejma na me... ale bohuzel i kdyz tady plne vypnu topeni na celou zimu, tak stejne muzu chodit doma v trenkach, sousedi topej co jim sily stacej :-(
    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND: Mno - aby se opravdu neco posralo tak by musela umrit elektrarna na Melniku + ty nahradni zdroje co tu mame v okoli (vim o 2 teplarnach ktere jsou zakonzervovane).
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CORIM: taky bych ho milovala. No jako je to masakr, topenář přijde až zítra ráno a máme na dost velký 3+1 dva pidi přímotopy... takže jeden dám dětem do pokojíčku a jeden v obýváku a budu doufat, že do rána to neklesne na deset :( Kočky se od nás prakticky nehýbaj a držej přilepený jako izolační tepelná vrstva - na tohle teda fakt nejsou zvyklý (a já taky ne, mírně se hroutím)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CORIM: myslis proto, ze kdyz se neco posere, trpej i sousedi? ;)
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Priznam se, ze presne z tohohle duvodu miluju centralni vytapeni a centralni privod vody.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no je tu tma no :( No a navíc tu je zima, protože v noci nám bouchl kotel... takže jsme jak bez tepla, tak bez vody. Většinu dne kočky rafinovaně dokázaly přebývat u toho, kdo byl momentálně pod peřinou (ve formě polštářů, rukávníků, šálek a zahřívacích lahví...) a ted mamka přivezla dva přímotopy - takže tu mají lázně :) Tutok Malá na solárku

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Někdo tu bral Piškotí jméno nadarmo? :)


    GIO
    GIO --- ---
    a v zime je doma tma, to me moc fotit nebavi- uz at je jaro:)
    GIO
    GIO --- ---
    do nemec mel hrosik, ale nesel.) O Obíkovi ted chvili nemam zadne zpravy, ale je v Praze a ma se urcite dobre.)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    se vždycky zaraduju, když přibudou příspěvky ALE kde jsou nějaký fotky, mám absťák na Kordul a její děti + Piškota a spol. Co je, GIO vlastně s tím Hrošíkovo bráchou, co šel někam do Němec nebo kam?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MRNOUS: jen to moje černé pouliční kotatko si vynutilo být singl :( nedovedu si představit kočku kterou by snesl) původní jsem musela přesunout k rodičům kde se z ní stal miláček a člen již ctyrhlave bandy ... já se musim smířit ze budu mít doma kocoura zarlivku na cokoli a kohokoli ...
    GIO
    GIO --- ---
    .)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: to ne, to ona si tam vyskoci kdyz tam nejsou a mnici na okne :) je to sranda s babinou
    GIO
    GIO --- ---
    :) to ona enni dementni, ona nechce skakat a vytah funguje na zahlášení,)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: ona uz je chudinka fakt dementni, dam granule a ona na me furt mnouka, ze at dam granule, nebo treba jeci i kdyz tam jsou, tak ji musim vysadit a strcit misku pod cumak a pak zere
    GIO
    GIO --- ---
    no, na julii nema, to je babina nehorazna
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: hele Julii je letos 17 a Courovi 15! neuveritelne. Ale Cour uz taky ma takovy rachiticky duchodcovsky vzhled .)
    GIO
    GIO --- ---
    vecne zijici:)))
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    APRILMOUSE: a to je se jich teda nabazila, zejmena s myma protivnyma hloupyma uchcanym a urvanyma vecne zijicima duchodcema .) a momentalne jsem toho nazoru, ze nejlepsi jsou obyc kocky evropske kratkosrste .)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: místa je taky dost .. ale rukou je málo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam