• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: nahodou tvari se pomerne uslechtile a neskodne. a slusi ji to
    ja budu zas na For pets dubnu bojovat se svym svedomim, az budu postavat u stanku s obojeckama pro jorksiry a podobny degenerativni zmeny a ve finale tam necham petikilo za novy obojek pro netpyra - zjisitla jsem totiz, ze konecne dospela do stadia, kdy si neublizi a hrde ho nosi
    bohuzel tohle je designove naprosto nedostacujici :-))

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tak i sem :) Piškota nucena pózovat s mým novým náramkem :D byla fakt šťastná.. zkusíme to zítra znova, za denního světla a při spánku, aby nedělala kyselé xichty :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SAMGARR: pekelny znamena nejlepsi
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAMGARR: to je dobře :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    APRILMOUSE: Ja se nebojim, kdybych nebyl pripravenej na hodne aktivni kocky, tak nechci orientalky.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SAMGARR: neboj, pekelný jsou nejlepší, což jako majitelka dvou takových můžu jen potvrdit :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAMGARR: to nemusí být pravidlo, ale rozhodně se rozluč s klidem v domacnosti. Tyhle ještěrky jsou strašně neposedný a baví je člověka vysírat :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ENKATT: pekelny znamena, ze se mam rozloucit se zavesama, latkovou sedackou, kreslem atd...? :)
    GIO
    GIO --- ---
    aha primo ne, ale rodokmeny super a znam jak stanici simon tak tu ze ktere je bedricha vsechno ok
    FLOE
    FLOE --- ---
    Ooo ano prosim, dalsi basement siamky na obdivovani :]]
    GIO
    GIO --- ---
    pokud jsou po Tojflovi, tak to bude bomba.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAMGARR: správně, černá kočka je základ :) a děláte dobře, že si berete rovnou dvě.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ENKATT: ehm...prave ty dve cerne mame predbezne rezervovane:)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SAMGARR: ciste laicky maj nadherny kocky a dedecek kotat Il Divo di imporio tu byl docela opevovany. vypadaji, ze nejsou nezdrave velka stanice, na drhou stranu nemaji dlouhou tradici a zkusenosti.
    ty cerny kotata budou pekelny. :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, mate nejeke zkusenosti/reference na chovatelskou stanici http://www.anuket.cz/? Diky.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    mně se stejská po Žofkovi a mám pocit, že mám podstav vlastních koček ... :)

    //ale opak je pravdou .. a brzo budou obyč koťátka a tak mě to snad přejde :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    me nastesti plne vytezuje netpyr, ale taky mam cukani
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    DOMINIQUE01: že jo? :) normální kočky tenhle tik nemaj, za to Hroch jo ..

    a nedávejte sem žádný fotky sia-ori koťat, nebo si budu muset nějaký pořídit :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    nejlepsi jsou ty valny hromady propletenejch kocek s nohama vsude
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: jee, to je super :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam