• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no o tom mi ani nemluv :(
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jo ja ji myslim zazila i nazivo v ostrave na vystave a je moc sympaticka a o peci o kocy strach nemam, jen ja jsem uztrosku skepticka k tomu toceni par kocour v celem ceskem chovu no:-( genetika je neuprosna
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no má dobrý reference v tom, že ty kočky má fakt ráda.. teda i když vidím, jak o nich mluví, píše, ona jima žije - takže nepředpokládám, že to budou nějaký asociálové. Snad :) no kdyžtak si ji holt zesociálníme :D
    GIO
    GIO --- ---
    jako kotata krasny,a le na muj vkus to taky otcej docela hodne, kazdopadne kotata maj prenadherny ,))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLIE: uši dobrý, ale ty nosánky jsou moc malý :))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    APRILMOUSE: Ne, tady se už stírají rozdíly mezi druhama :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    RADUZA: no zdá se, že fakt je...
    Chovatelská stanice siamských a orientálních koček Sia Alicia*CZ | Koťátka / For sale
    http://www.siaalicia.wbs.cz/Kotatka--For-sale.html
    jakmile je kotě zamluvené, tak odsud zmizne...
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    APRILMOUSE: pořád je volnej Pan Tau, jakto? Když má takovej kukuč jen jen promluvit? Na obrázku uprostřed, čoko bikolor. Já si říkám, ať už ho někdo koupí, abych se na něj furt nechodila dívat
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: Pocinka pravdepodobne v pondeli a pani Snizkova nejak zacatkem cervna :) uz se nemuzu dockat, je tu doma desne klid a nuda!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: seal tabby uz mam a staci mi :) vlastne Hroch mi staci uplne, nevim co bych delal se dvema, to bych nemel chvilku klidu :) radsi si pockam na obyc kotatka :)) to sice bude spousta prace, ale aspon bude od Hrocha zase na dva mesice klid :)

    kdy prijedou ty tvoje dve nadhery?:)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: no tocej to dost a prijde mi, ze valna cast jde do zahranici... a nutno teda rict, ze tam ma fakt nadherny typovy kousky. Jo a zbylo, mam pocit, ze je volny te cokoladovy bicolor a pak nejaky seal tabby siamec :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: jako super fotka, takova mateřská školka pro sia-ori :)

    jen nemaj těch kotat nějak moc? i jsem koukal na jejich stránky a to je jeden vrh za druhým (některé současně) .. co s těma kotatama dělaj?

    //a nezbylo by na me nejaky?:))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: na to tam je ta deka, hodis pres ne ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    APRILMOUSE: to musí být strašlivý rámus...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    a tohle i sem :D protože nemůžu jinak :) tri vrhy Sia Alicia v jednom :) asi z nich umřu!!! :)

    GIO
    GIO --- ---
    ukaz fotku - rozdil mezi cokoladou a sealem je u siamek docela malej
    CORIM
    CORIM --- ---
    Dotaz - jak se jmenuje takova ta mlecne cokoladova barva u orientalek? Klasicka cokoladova je vyrazne tmavsi - teda alespon u britek.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: hele asi vyhlásím zákaz vkládání fotek seal koťat k mání. Mám totiž co dělat abych se udržela a nezačala přemýšlet o tom, jak by to šlo udělat..... :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: to je moje favoritka, no... ach
    ADITU
    ADITU --- ---
    APRILMOUSE: Ahaaa... mam mezery ve vzdelani :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ADITU: míšený vrh.. mamka orientálka a táta siamák - koťata se vždy rozdělí na siamská (modrooká) a orientální (zelenooká) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam