• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    SARRI: Kolik jim bylo?
    SARRI
    SARRI --- ---
    MRNOUS: zatim trvam na sia ci ori .. kdyz nebude jina moznost tak se ozvu
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: No doprdele. Lituju všecky zúčastněné.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: uprimnou soustrast. to je skoro jak u aprilmouse, s Piskotou a Malou ...

    kdybys netrvala na orientalce vzhledem, tak tu mam jednu desetimesicni kocku Bublí, ktera je orientalkou dusi (akcni a ukecana:) a jejiz vesnicky puvod a mix buhvikoho s cim snad zaruci pevne zravi a dlouha leta ..
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak aby tech tragedii nebylo malo tak uz mame opet jen jednu kocku .. nasla jsem Sutu dnes po prichodu z prace mrtveho .. umrel ve spanku .. do haje .. uz vsechno vypadalo v poradku, uz se uzdravoval .. rymicka na ustupu a mel i lepsi nalady .. dokonce tu spolu jeste v noci litali jak podesove .. a rano s nama jeste vesele komunikoval .. a ted tohle .. ja uz tomu nerozumim .. mesic a pul po brachovi .. cili jsem zas na zacatku a hleda me opet dalsi siamku ci orientalku pro Lea pro zmenu .. ach jo .. tak uzasnej kocour to byl
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: to je krasny pohled!

    WOSSI: trosku zaprudim, ale pelichaji ptaci, kocky linaji ;) pomaha jedine cesat, protoze zimni srst musi pryc. My se taky v lete neparime v bundach.
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak a je to oficialni ;)

    WOSSI
    WOSSI --- ---
    RAEVA: to pomáhá jo:) zkusím:)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    WOSSI: je jaro, chce to kapsičky s lososem :)
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    hoj siamáci:) sry za ot ale taky vám tak pelichá kočka,respektive čím by to mohlo být?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    minisérie Rosemary má děťátko a černej ufon :) teda lepší foto jsem nenašla :/ zkusim až budu koukat udělat nějakej screen :)

    SARRI
    SARRI --- ---
    tak dalsi zpravy z naseho seznamovaciho maratonu .. panove (kocouri) uz se pomerne kamosi, Leo chodi neustale za Sutou jak ocasek a snazi se ho vyprovokovat ke hre .. Suta se zatim uspesne brani ignoraci ci odehnanim, ale sem tam neco vyprovokuje sam .. a vcera me dostali .. Suta objevil Leovu tajnou schovku v kuchyni pod drezem . takze mi ted obe kocky parkujou v plastovym umyvadle pod linkou :)))
    jen teda Leo je jak utrzenej z vajec a nejvetsi problem s tim ma pritel .. Leo se ho boji a obcas na nej i bubla a vrci .. uz se i poprali (Martin se mu snazil po jeho vysvetlit, ze se ho bat nemusi .. ehm .. bohuzel jsem zrovna nebyla doma) a Leo ho pokousal .. nejak mi nejde Martinovi vysvetlit at mu da klid a prostor, ze prijde sam ..ze timhle jeho 'vysvetlovanim' si kocoura akorat postve proti sobe .. navic Martina rikala, ze Leo nema v lasce chlapy
    ja uz jsem ho presvedcila .. nehne se ode me .. je jak prisavka a furt si rika o pozornost :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    YOCCI: zalezi... nase kocka ma fakt prisernej hlas, neco mezi umirajicim oslem a cirkularkou, mnouka docela casto, tak 2-3x do hodiny plus kdyz se ji neco nelibi, kdyz prijde do mistnosti (koukejte ja jsem tady! TADY!!!), atd .... Kocour zni aspon trochu jako kocka a mnouka o dost min.
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak Sutovi uz je lepe a zacalo priblizovani .. Leo ma nezkutecnou trpelivost a furt to zkousi .. jo a uz ma od Suty dva velky skrabance na hlave .. ehm
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LEENVECKA: Furt lepší, než kdyby to připomínala tím, že se připlíží a kousne tě do achilovky.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Asi natočím Pocčino kvílení, když se jdu koupat :D
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    to jste mě pobavily :))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    LEENVECKA: tak co kdybych si nevsimla?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ENKATT: nebo kdyz se vratim domu a chce, abych si vsimla, ze mam kocku a tak :o)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam