• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Určitě, když dáš kočky a siam, tak to najde :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: nadhera! To jsem nemela videt! Po sealce touzim uz vecnost.
    Na bazosi ten inzerat nemuzu najit, je tam jeste?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Mám 2 seal holčičky Angelique a Audrey. Všechna koťata s PP. Profily si vylepšili po tatínkovi, Julinka je sice moc krásná a úžasná kočička, ale profil nemá dokonalý ;) Zas má krásný dlouhý ocas, velké uši, mega hebkou a hedvábnou srst, krásně zbarvené oči a tělo. A zatím se zdá, že koťata si z obou rodičů brala to lepší, ale jsou každé namixované trochu jinak, každé s jinou povahou a osobností. Je to teď doma sice Sajgon, ale je úžasné pozorovat, jak se vytahujou, vybarvujou, vyhraňujou povahu :D
    GIO
    GIO --- ---
    jj papiry maji, jak vidim na bazosi. ale ty profily, po kom to maji?.) kazdopadne potrebuji seal pointa no.)))
    GIO
    GIO --- ---
    to jsou seal pointi? ma to papiry...? mas holku...?.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    APRILMOUSE: jj, je to divočejší :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    AZRETKA: týjo šest mimin :) já tu teď měla pět a nebylo pro kočku kam šlápnout :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    A tady jsou spící gremlini

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Tady je Julinka s koťátky

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Zdravím, tohle je moje Siamská princezna Julie

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    spam!









    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: ja se na ty kocky a kotata k adopci a koupi musim prestat divat, vzala bych si vsechny hned .. ale dve nam bohate staci ..
    GIO
    GIO --- ---
    uz i u posoldu se kocky posilaji dal... achjo, kam ten svet speje... to je jako bych chtela prodat Kordulu, ze m vsechny mydlila...nedovedu si to predstavit
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: krasna
    SARRI
    SARRI --- ---
    Leovi se vylet autem docela libil, ale na chalupe uz to bylo o neco horsi .. tak aspon jedna fotka z domova pri klasickem odpocinku
    SARRI
    SARRI --- ---
    ona je neuveristelna .. byla spalena a ready driv nez my .. a v aute musela samozrejme koukat z okna aspon chvili
    SARRI
    SARRI --- ---
    nechali jsem ji pomerne velkou volnost a dala si malej adrenalin v podobe skoku z okna .. asi 4m z mezizastavkou v pulce
    SARRI
    SARRI --- ---
    o vikendu jsme vzali nase ufony do lesa .. Izzie se z toho mohla zblaznit a od te doby jej uplne jina ..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    P4INTER: iiii pusinka!
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    SARRI: ok tak dalsi :-D
    doby snape (sry ze se opakuju pro ty co uz je kdysi videli)
    Dropbox - dobby2
    https://www.dropbox.com/sh/pzh3f94lwxeda2c/AAAol1NArvYyVwQZSDj1FZOua
    SARRI
    SARRI --- ---
    yes! vic fotek ufonu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam