• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    no holky obe siamky prave, novy kocour siamak.

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: A holky jake rasy?
    GIO
    GIO --- ---
    jo domaci ano, ja mluvim o siamkach.))moji domaci kocouri s tim nemeli sebemensi problem, nebo kdyzjo, tak dost sofistikovany, jediny, kdo delal problem/konkretne s prichodem rocniho kocoura/ byly moje holky 4 a 10 let tehdy tusim
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak muj starsi domaci kocourek kote vital, to spis Julce trvalo nez si zvykla na kocoura a psa (ten kote nevital, ale toleroval) Ted se kocour s kockou miluji, delaji spolu matrix ( a jine veci). Navic je kocour super i ke kotatum, dela jim chuvu. Stejne tak muj novy pes (prisel po umrti meho stareho do prostedi kde byly dve kocky a kdy brzy prisla kotata) to zvlada super. S kotatama si hraje a ted na zahrade je i schanel a nosil k sobe, kdyz se rozutekla :D
    GIO
    GIO --- ---
    no ja mam siamek vic,a szivaly se mi v dospelosti dost blbe, coz jsem teda vubec necekala... kote ok, ale jakmile se szivalo starsi zvire s kotetem, nebo dospela kocka s dospelym kocourem, vzdycky dost dramaticke a na delsi dobu..ale smaozrejme by meli zit ve spolecnosti kocek, nejlepe siamek, ostatni kocky jsou z nich taky dost na mrtvici obvykle a moc jim nerozumi.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Oj, tak to musí vědět Gentiana. Já jsem u svých zvířat nikdy problém nečekala a nikdy nepřišel, ale možná jsem měla jen štěstí :D Ono záleží hodně jak si kdo s kým sedne. Když šla Julie ke kocourovi, tak ji honila siamka poloviční velikosti a černá orientálka, který byla pro změnu dvakrát větší a obecně ostatní kočky moc nesnášela s Julčou vycházela super. Akorát člověk dopředu neví ...
    GIO
    GIO --- ---
    to ano.. ale zrovna ta gentianina je myslim ten typ, prineste mi kote a vyskrabu vam oci.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Vyjímky jen potvrzují pravidlo ;)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no, jsou mezi nimi i vyjimky..,)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    FAITH: Siamky milují společnost :D
    FAITH
    FAITH --- ---
    GENTIANA: Ty hej, ale myslis si, ze aj tvoja siamka?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    já snad potřebuju siamče....
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Zatím mám zadaného jen jednoho a to tak že sama sobě. V jednání je čokoládový chlapeček, všechny holčičky jsou volné. Takže klidně se nech zlomit ;) Byli na chalupě tak sem odpo nahraju nějaké zahradní fotky :D Nejhorší je, že se dostávám do stavu, kdy bych si nejraději nechala všechny :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Jak jsou tam naskladani :)) doufam, ze uz je ms vsechny zadane, protoze mam co delat, abych odolala :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Gremlini hajinkaj v pelíšku z Bohumínského útulku :)



    CORIM
    CORIM --- ---
    AZRETKA: Tak to ani tak uplne ne - ale nechala je kdyz ji prepadli :P
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CORIM: A chodila a budila je když spali a nutila je cicmat? Mám pocit že Julie chce vyhrát nějakou cenu za "Matku roku" a nenechá se přesvědčit, že žádná se prostě neuděluje :(
    CORIM
    CORIM --- ---
    AZRETKA: Ally nechala prcky cucat dokud chteli - tj. cca do 4 mesicu
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: pokud jsou větší než něco, nevim co, tak jsou klikací.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Otázka, proč se některé obrázky zobrazují hned a na některé je třeba nejdříve kliknout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam