• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no, ne vsechny kocky, ja uz par vylouceni na vystave zazila, napriklad kdyz rudy siamak zfackoval erika reijerse.)) a je toho vic, no holt, oni do toho jdou srdnate, ti posuzovatele, a vetsina kocek, co se vystavuje dyl, je zvykla a chova se slusne teda.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    EVILMIND: Ti posuzovatelé jsou fakt extra třídy, všechny kočky jim dovolísi s nimi dělat věci, o kterým se vlastním majitelům může jen zdát :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    EVILMIND: Ja takhle s kocourem blbnu obden a uplne pri tom vidim jak mu v hlave bezi "jeden skrabanec na kresle, druhej skrabanec, treti...". Nekde u pateho vetsinou tasi drapy a zdrha:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARRI: to je udivujici, ze si to necha libit. Zatim jsem jen jednou na vystave videl kocku, co si to libit nenechala (a diskvalifikovali ji), coz me naplnuje trudnomyslnosti nad takovou ztratou prirozenych instinktu...
    SARRI
    SARRI --- ---
    vim, ze je skoro stejna, ale puvodne jsem hledala totiz tuhle tak vam ji sem dam .. bozi .. tezko rict zda ji nadava nebo ji rika "drz me poradne at vypadam co nejlip" ;)

    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    ještě tuhle má na FB

    SARRI
    SARRI --- ---
    tahle je vyborna

    SARRI
    SARRI --- ---
    Tomas urcite promine, sampiona s majitelem

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    COVERDALE: Nemas nekde lepsi fotky sampiona? Na webu nic moc nemaj...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    COVERDALE: Gratulace! Bala jsem, ale jen v sobotu ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: mě se ty obrázky nechtějí ukázat :( ani doma ani v práci :( Ale viděla jsem na FB i na živo a je krásná :)
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Tak kocka meho sterjdy se stala svetovym sampionem https://www.facebook.com/video.php?v=728754397178888 navstivili jste vystavu?
    GIO
    GIO --- ---
    jasny.) kdyz ta kotata jsou super, ochuzujes se o spoustu srandy.))
    GIO
    GIO --- ---
    nebo mozna kocoura jsi mela mrnaveho co...
    GIO
    GIO --- ---
    ze si nikdy neporidis kote?.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: ten čumáček!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: dobrej feťák :))
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARRI: taky by mě to zajímalo - ne že by mi kočka olizovala sysal (snad jí to ani nenapadne), ale oblizuje popruhy od všech batohů...
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno ja jsem rada za stara spaletova okna, cili kocky koukaji na vetsinu kytek pres sklo .. nejake maji i volne k dispozici, ale nastesti o ne nestoji
    akorat mi dela starosti kocour, kterej mi kazde rano olizuje skrabadlo .. ten sysal .. nevite proc by to mohl delat?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Nojo, já se chystám na koťátko a už přemýšlím, jak si přeorganizovat byt, protože moje krásná, hodná a již už postarší koška sice zamlada žrala kytky a převracela květináče, než jsme se shodly na tom, že jeden parapet je její a druhej můj, ale Tähti nikdy neuměla šplhat. Sice lezla na stůl, ale jinak o výšky nestála. Teda, jednou jsem přišla domů a našla ji na horní skříňce linky, odkud neuměla slézt :D
    A já moc nevím, jak to bude vypadat. Asi se hrozně rychle naučím uklízet :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo a teda dela to proto, ze se proste nudi .. je to tak hyperaktivni kocka, ze ji nezvladneme zametnat .. dva lidi a jeden kocour ji nestaci .. furt nas otrvavuje ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam