• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: njn, já a kresba :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jsi blízko ;) Fawn, česky plavá, navíc želva, tedy celé to je fawn tortie spotted tabby, tedy česky tuším orientální krátkosrstá plavě želvovinová tečkovaná :D Jinak moje první orientálka, první tabík, první želva, první plavá kočka :D A je strašně milá, takový mazlíček je to :)
    GIO
    GIO --- ---
    to je cinnamon?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Nedá mi to a musím se pochlubit novým přírůstkem do rodiny :) Malá anglická lištička Harriet

    CORIM
    CORIM --- ---
    Vsechny zvu na výstavu kocek v Praze 6 v hotelu Diplomat o pristim vikendu 14. a 15.2.2015 - v sobotu budu vystavovat i ja.

    Český svaz chovatelů; Základní organizace chovatelů koček Praha 8 - Úvod
    http://www.kockypraha.cz/

    https://www.facebook.com/events/767545063325283/?ref_dashboard_filter=upcoming

    STAR SHOW .eu
    http://www.starshow.eu/
    GIO
    GIO --- ---
    no kotat vic radsi ne, vic problemu to udat.. se nerada loucim.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    snad bude Aura uspesnejsi :) (nemyslim v poctu kotat, ale v poctu pokusu)
    GIO
    GIO --- ---
    hele nesetkala jsem se s tim poprve, u Kordul to bylo to same a hned nekolikrat.) a pak kdyz uz jsem nedoufala tam byla ctyri:)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Potvurka :) no hlavne ze ok.
    Mi dnes prisel clensky prukaz, tak jsem oficialne chovatel :)) v breznu pojedem na prvni vystavu a jsem zvedava co na uZofku reknou :)
    GIO
    GIO --- ---
    jela. nejspis na nas hrala habaduru.) ale je vporadku, po dvou mesicich rve dal.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: myslela jsem, ze jsi s ni uz ke kocourovi jela, jak ses na fb zminovala, ze je na vylete. Tak jsem se tesila zbytecne :) No ale aspon vas svedomite pripravuje na mimini krik :))
    GIO
    GIO --- ---
    no mela by byt jedna nez pujde pod kudlu, ale ja to ted s nadchazejicim porodem nehodlam riskovat, aby se mi ta mladta nesesynchronizovala..:)to bych asi nezvladala a nerada to nejak vyznamne sveruji nekomu jinemu tu peci(o zvireci mimina.)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    taky mam nekdy pocit, ze se Izzule stylizuje do jinych zvirat .. onehda piskala jako mys

    proc vydrzet? budou kotatka? ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ja uz mam hvezdicky pred ocima, Roura nezavre tlamu.)) a ma teda neskutecne priserny pronikavy hlas... zatimco polohy na komunikovani se mnou uz si tim revem nejak porusila takze kdyz mnouka jemne, strasne skrehota jak vrana... uz aby ji to zas preslo, ted ji kryt nemuzu, to bych neustarala vsechno najednou pak.. musi vydrzet do leta...
    SARRI
    SARRI --- ---
    rve, furt ;) .. a i povida, reaguje na kazdy nase slovo aspon malym vrrr .. nevidela jsem ukecanejsi kocku
    GIO
    GIO --- ---
    bud rada, ze nerve.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    a taky pekna buzerantka .. v noci nas budi, olizuje nam hlavy a sikanuje kocoura tak, ze z ni uz obsedandne olizuje skrabadlo, ale i tak je ot milacek ;)
    GIO
    GIO --- ---
    fesanda to je.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    Izzie vas zdravi ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SARRI: Julia Klujeva má krásné kočky. Rusáci vůbec!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam