• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Fakt to nejde videt ...
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    stačí na ten malý obrázek kliknout pravým a označit - kopírovat adresu URL obrázku, vložit do nového okna a jsou na světě :) bobíci :) jsou nádherní :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    taky nic nevidim ;(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: tyjo, fotky nevidim :( je chyba na moji strane?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: jsou překrásní! Klidně víc fotek, koťat není nikdy dost... a videa!
    SARRI
    SARRI --- ---
    lenosi zdravi ;)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jenom hezky tapetuj :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jee, ti jsou krasni, drzim palec, at to vsichni daji a prospivaji
    GIO
    GIO --- ---
    hezky cervi:)ja jsem rada, ze Aurorka nemrouska a dela hodnou holcicku, ais si to setri az stereo s miminem.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: jéééééé. (Já bych tak strašně chtěla siamku. Ale to už by mě naši fakt vydědili.)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Přikládám vyšší spotřebu vyzařování tepla přes uši a nízkoizolační srsti :)
    Dnesla vypadá holomek najedeně. Měl ráno cca 80g konzervy Carny s granulema (ani je moc nevytřídil), pak kozí mlíko, 10deka vařenýho kuřete a teď na něj čekají namočené granule v mlíku. Ovšem hlavní konzumní čas je večer, to si dá tři porce.

    Potřebujeme ho naučit jíst granule, ale nechce se mu. Umí to, ale chce MASO.
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAR_TINA: Sice nemam usate kocky - ale Ally kdyz rostla tak byla schopna sezrat cca 0.5 kg masa na posezeni.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Já teda na vzorku n=1 nabyla dojmu, že většina energie jde na výrobu ječení a chlupů.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to me pak taky napadlo, ze to bude as jen kladeni srsti, tak to je dobre, ze to nic neni. Zofi je taky prisavka, ale vetsinou jen vecer, az je klid od mladete :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nic, tez jsem si vsimla a zkoumala to, ji se tak klade srst, kdyz se cisti, treba i na hlave, asi jak do toho kouse zoubkama, tak ji to pak cvhilku takhle zustane scesane.)

    jo je to takovy rohlicek.) akorat desne lepivy, nemuzu ji setrast ani na vterinu, to sede vedle je moje noha a to je nastvana, ze nemuze pres bricho na klin, plus jsem tam mela i pocitac, tak se tvarila kysele, ze muze delat jen rohlicek.))


    MAR_TINA: kotata ji vic, ale nijak vyznamne vic v dospelosti pak nezerou. Roura chce sice jidlo dvakrat denne, ale nesni nejake horentni davky, i kdyz vlastne, platicko kurecich srdicek by asi za den sporadala, kdybych ji je dala, davkuju ji tak pulku denne, ve dvou davkach a k tomu ma malou misku granuli, tu ma tak na dva dny...


    imho ten vas ti tolik zere, protoze neji granule.) a je moc hezky.)tahle barva je nej u nich
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAR_TINA: no teda, takový otesánek? Nevypadá na to :)) Naši sní tak plus mínus stejně, venkovní frajer o něco víc, ale zatím jsem nikdy neměla pocit, že bych mohla být sežrána :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MAR_TINA: já mám jen jeden ks ušaté a když jde o maso, tak dokáže snist mnoho.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    říkám PRÁZDNÁÁÁÁ!!!

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ta miska je PRÁZDNÁ!!!

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOlik vám tyhle krátkosrsté ušaté kočky sní v porovnání s běžnou evropskou?

    Habešák nás asi sežere :) Jasně je to kotě, ale sní přibližně 5x tolik, co dospělá kočka. Pár koťat i nenažraných nalezenců jsme měli, ale aby někdo řval po 100g kuřecího, že chce ještě, to teda ne. Zjišťuju, kolik je ještě normální.
    Zatím mu rostou uši a nohy, tělo je pořád kotěcí, ale přece jedny uši nespálí tolik? :)

    (A nechce se mu jíst granule, holomkovi.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam