• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: joo sebevedomi jim nechybi.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno Izzina je rozhodne po tatovi, po Sukurovi .. naprosto silene sebevedoma a ma vsechno u zadku ;)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no, ja to mam s Aurorou s itm pohybem po byte podobne, navic na mne furt vycitave rve, cely den:)) Nekdy uz jsem ji az presycena a snazim se ji zbavit, al emam to marny, ona je jak bumerang, neodstranitelna.))
    a k nikomu jinemu nijak dlouhodobe na kline nebo tak nejde, obcas spi muzi pod perinou, ale moc dlouho se tam taky neohreje.... ma to vyhodu, ze mi neleze k miminu tedka, jen na nej kouka a pak se zas pricucne na mne:)))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: hele, stoprocentne, mam vypozorovano, kazda barva trochu jina povaha, fakt.)

    proto furt chcu tu sealku, ty jsou nejvyrovnanejsi a jsou klidnejsi nez ty pometla, co ja si vybiram.)))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: Pocina nenávidí každýho, kdo by si na mě dělal nárok :D Je na mně tak abnormálně závislá, že to nejde. Je schopna z tvrdýho spánku se vzbudit, pokud opouštím místnost a všude chodí za mnou. Říkáme jí policajt :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak my byli o vikenduna prochazce ve stromovce .. Izzina nam malem utekla na strom ..bylo to jen tak tak ;))
    GIO
    GIO --- ---
    ja miluju Mandragoru
    GIO
    GIO --- ---
    myslite Global Adonis? to je profil, masakr!!
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jo?:)) no Aurora je rasistka, ze psu preferuje jasne bileho, dogu mlati, a s kockama to ma uplne stejn.) jesteze kocouri jsou aspon bikolori, ty docela toleruje, ale na kryti se porvala hned druhy den:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: Adonis je přenádhernej!
    SARRI
    SARRI --- ---
    APRILMOUSE: pocka je uzasna .. ona je je bilo modra bicolorka, ze? stejne jako nas kitler ;)

    GIO: fakt? to i barva urcuje povahu??
    GIO
    GIO --- ---
    ja, jestli nam ta kotata vyjdou, si stejne bdu muset nechat neco bileho, jinak mi to u Roury neprojde, sakra:)) ale mozna ze sve dite by mohla nemlatit.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: i Pocina by byla rozhodně proti :D
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no to rozhodne ne, bicolor, to je kapitola sama o sobe.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: modrobílý mezi ně doufám nepočítáš! :)

    GIO
    GIO --- ---
    ale ty cerny, hmm, no Aurora by byla proti.)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: modry ori jsou strasne nudny,)) jakoze takovy az povahove nesiamsky, co jsem par poznala,)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARRI: no já o ty dvě úžasný černoty přišla, tak teď mám trošku strach (neodůvodněný). A mám Pocku :) ale jednou bych chtěla černou a bílou kočičku siamskou :)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no, jakmile registrujes kocku v madarske chovatelske organizaci, tak je to jedno, znas to.))
    a navic dneska s temi novymi pravidly uz je to vlastne jedno.
    navic ja ta kotata nejedu na svoji stanici, budou mit prizvisko puvodni Auroriny stanice, a ta neni registrovana v Cesku, toz tak..
    SARRI
    SARRI --- ---
    APRILMOUSE: presne .. jednu cernotu a jednu modrou .. teda budou to kocouri oba .. to je muj sen, kterej zatim nevychazi ;)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    och černutka... ale jednou si zase nějakou pořídím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam