• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Něco s ušima nahoru

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: nene, tady u téhle konkretně ne, tvar očí je OK, jen je tam trocha té mžurky. Spíš obecně, mám pocit že spousta kočičáků, kteří mají uši dolů pak mají stažené koutky očí dolů a hodně se pak u nich i objevuje ta mžurka ... ale může to být jen můj pocit ... trošku ovlivněný i mou nechutí k extrémům ...
    Jinak samozřejmě záleží v jaké jsou zrovna kočičáci náladě ... moji v klidu a pohodě mají uši víc nahoru, vystrašení, v pozoru nebo vytočení je dávají víc dolů a od sebe a pak vypadají výstavněji a moderněji :D
    Ale oči bych řekla mají furt stejný tvar ... Spíš barva oka se jim mění dle nálady a světla.

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: tyjo, ale nepřipadá mi, že by nějak měla ty koutky očí stáhnuté dolů kvůli uším. ty to tam vidíš?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak ono na fotce to jeste nic neznamena. Ani mzurka ani oci. Klidne muze byt rozespala, na coz i vypada. Treba Zofi na vystave ty usi davala takhle dolu ze strachu a bezne je nosi vic nahoru.
    GIO: vidis, zahlavi mam skryte, takze ani nevim co tam vlastne mam :) Asi by to chtelo obmenu, ale k tomu se asik nedokopu
    SARRI
    SARRI --- ---
    mnoo .. nekdy vam vyfotim izzinu pri probuzeni .. postaveni usi ma uplne stejny totiz ;))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já taky až takové extrémy nemusím. Siamky starého typu jsou trochu málo siamky, líbí se mi ty nohaté a ušaté, ale jako přiměřeně.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: uf, tak aspoň ty ně nepokoušeš ;)
    GIO
    GIO --- ---
    uklidni se,)) ja ty extremy taky nemusim
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: právě že tyhle uši dolů stahují dolů i koutky očí a vytahují ven tu mžurku. Oči sia/ori mají mít mandlový tvar (bez mžurky) Prostě pro mě je to špatně, a můžete mě za to třeba pokousat :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    nee v rozespalosi je to normalne bezne taky..
    SARRI
    SARRI --- ---
    Izzina na me totiz s ni taky nekdy kouka .. hlavne kdyz je rozespala .. obcas me to vydesi, ale nic ji neni snad
    GIO
    GIO --- ---
    imho v teto podobe nic, ale obecne imuze indikovat nejake zdravotni problemy. kazdopadne kocky s itmto tvarem oci ji mivaji trochu videt.. viz zahlavi treba, minimalne tri kocky maji viditelnou mzurku
    SARRI
    SARRI --- ---
    a co je na ni spatneho (na mzurce) ?
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: ta mzurka je pri tomhle tvaru oka docela bezna..
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: je takovy trosku nesoumerny:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: mě se extrémní typy nelíbí, tedy ani tohle ne :( Navíc ta mžurka ...
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: boziii .. vysila na dve planety minimalne tema usima ;))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    To už je trochu moc křídlová matice.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GALENIUS: youtube je plny krasnych videi se souzitim, za to nic nedas to zkusit. No, maximalne papouska... :-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SCHWALBE: My zatím kočku pořizovat nechceme, do doby, dokuď budeme mít papouška (přec jen ho nechceme stresovat a nedovedu si moc představit jejich soužití), ale kdyby něco takového černého bylo u popelnice, tak by to tam rozhodně nezůstalo 8-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam