• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GALENIUS: youtube je plny krasnych videi se souzitim, za to nic nedas to zkusit. No, maximalne papouska... :-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SCHWALBE: My zatím kočku pořizovat nechceme, do doby, dokuď budeme mít papouška (přec jen ho nechceme stresovat a nedovedu si moc představit jejich soužití), ale kdyby něco takového černého bylo u popelnice, tak by to tam rozhodně nezůstalo 8-)))
    GIO
    GIO --- ---
    mnau, schovka.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já bych taky potřebovala siamku.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ze bych taky dala vsanc nase popelnice ;))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: ta představa je zajímavá.

    kdyžtak moje popelnice je výrazně blíž
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: ach... kdyby tu cernotu nikdo nechtel a hrozilo, ze ji budes muset postavit k popelnici, postav ji prosim k me popelnici :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Netopýr do party..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: jak tak koukám, tak za chvíli ti to začne dělat z bytu kůlničku na dříví :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: ošiši.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: Julča je pravá siamka - má jen jednoho člověka a tím jsem já. Je žárlivá, panovačná, náladová a dominantní. A samozřejmě ji zbožňuju a všechno promíjím, na což ona samozřejmě hřeší! :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: Pocina je ryze šílená. Tam už pro žádnou další vlastnost (=nudu) místo nezbylo :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: tak dá se to jistě říct i tak, já bych to formulovala spíš že člověk pořizující si sia/ori si pořizuje malého čerta a je jedno jaké je barvy, jejich ďábelskost se dříve či později projeví tak či onak :D
    GIO
    GIO --- ---
    omyl, vsechna jsou idealni,)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Awe jako lilák je těžký pohodář, extrovert, každého okouzluje a sebevědomý je až hrůza. Navíc hoopdně žárlivý ;) Želvička je hodňoušká, mazlivá přede tak, že jí až zaskakuje ... ale je to torpédo a dost dominantní. Z těch mých je asi nejvíc v pohodě čokoládový Andy, akorát že je trochu trémista a navíc mistr útěků ... tak nevím asi v těch sia ori žádné ideální zbarvení není :P
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: tak samozrejme v ramci siamkovstvi, obecne jsou silene vsechny usatky,))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: jo:)) pocina je dukaz:))
    SARRI
    SARRI --- ---
    a da se rict, ze kdyz Kitler je napul modrej a napul bilej, ze je napul nudnej a napul silenej? ;))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: no to s vyrovnanou povahou sealek nevím, Julča je jednoznačně šílená :D
    GIO
    GIO --- ---
    jasny chapu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam