• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: no já znám obojí : Harry řve týden co 14 dní, Julie co 2 měsíce.
    GIO
    GIO --- ---
    jo ta moje ma taky mezi kotaty pauzu... ale nechala jsem delat krve, kocka je zdrava, vse ok, takze se ji asi jen nechce.) a navic ta nase princezna riji docela sporadicky, coz mne vpodstate taky tesi, Kordulka rvala imrvere...coz se ned avydrzet.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Asi. Nebo ještě skvrny na měsíci. Hlavně mi to ta má pizda dělá naschvál. Já ji nechám rok odpočívat po koťatech a to mám za trest :( Jestli mi ještě někdy zabřezne, tak žádné rozmazlování a za kocourem pofrčí hned při první říji, princezna jedna rozmazlená ;) A nenechám ji žádné kotě, které by si mohla vykrmovat ještě v roce ... :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: asi erupce na slunci.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Já také jedu v neděli do Brna s Awíkem, se tam uvidíme :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já také teď nemám štěstí, vozím Julču za kocourem a furt nic :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jej, no škoda, snad se příště už zadaří.
    V neděli jedeme na výstavu do Brna, chystáte se tam někdo?
    GIO
    GIO --- ---
    tak sono a zas nic.. no.. mozna ji na to kryti posilame pozde, priste to zkusim naposled a pak uz na to seru:)
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAR_TINA: Nedavejte Animondu Carny = jsou to sracky. Jednouche reseni :P
    GIO
    GIO --- ---
    no, musim rict, ze moje predelse siamky si obcas daly i rict, tahle teda ani nahodou.) Bude se vracet tak dlouho, dokud nerezignuju,a le sedani si na mimino nepovazuji za vhodne, takze ji to vysvetluju furt dokola do zblbnuti, to snad driv to dite vyroste.))

    nastesti to praktikuje ze zarlivosti jen kdyz kojim treba.. jinak k holce moc neleze prekvapive...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: hm, zkrátka pravá siamka :)
    GIO
    GIO --- ---
    dik:))no je to desny pometlo ta kocka. a jeste ji rikame bumerang, naprosto splachovaci model, ktery ne nebere jako odpoved.)
    GIO
    GIO --- ---
    koza.
    GIO
    GIO --- ---
    a ted mi, zatimco kojim, vytahla z tasky na lince syrovy skelet kurete, co jsem prinesla od reznika, a demonstrativne to pred mymi zraky ohlodava, zatimco nemuzu vstat:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAR_TINA: po játrech se mi taky všichni můžou utlouct, ale je fakt když si toho některý uloupí víc, tak ho to pak maličko prožene :D
    GIO
    GIO --- ---
    no, zas vydyndalla misku syrovych srdicek, sakra...:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: máš ty ale nějaké frfňy! Tak holt ti asi nezbývá než zkoušet a podstrojovat princeznám :)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: Kordula nezrala ani brezi, tak nevim,)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: průjmy pozoruju spíš po více dnech čistě na konzervách. Játra mají na víc porcí, habešák do 80-100g za den.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AZRETKA: jo tygří hovna. Habešák denně spořádá 300-400g potravy, takže uklízím dobrých 20 deka hoven jen po něm.

    A koupila jsme kuřecí játra, jsou zatavená v krabici a stejně se mi kočky vrhají na tašku a vrčí :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: mladé telecí mi nežere většina koček ani nalezenci. Oni z toho snad necítí maso. Zbyde víc na nás :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam