• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Jo máš pravdu, je to Lopuchův syn, Awíkův polobratr. Jen ta barva mi jaksi nesedí ... :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jedno uŽofčí miminko :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ajo, máš pravdu, byla to kočka. Ten černý kocour o kterém jsem zavedla řeč je v těch fotkách ode mě v kleci black and white
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: To na fotce je kočka, ta mžurku neměla, ten černý kocour nic moc, toho jsem snad ani nefotila. A srst měla krátkou, přiléhavou, lesklou. Želva ji měla trochu delší a ne tak přiléhavou. Zato co se týče profilu, mohla se ta černá jít zahrabat a to ho měla dost dobrý.
    JEINA
    JEINA --- ---
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ten černej kocour měl ale šílený mžurky, skoro přes půl oka. Ta želva byla taková subtilnější, jak se na kočku sluší (podle mě) a kdyby měla zelenější oči, byla by dokonalá. Ta kvalita srsti se na pohled hodnotí blbě, protože černá je vysoce elegantní, kdeždo želva vypadá jak rozcuchaná plesnivka :)) I když teda obecně želvy vypadají v reálu mnohem líp než na fotkách ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: tyjo, to by byl vtipný název pro chs, kdybych byla fandou sci-fi :))
    SCHWALBE: katalog říká Arbitt Hosia z Gilanu, CZ, maj. Weinrich Antonín, chov. Neubauerová Ludmila a byl ve skupině 7-10 měs. Je to možné? Z fotky moc kotěcí nevypadá...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    AZRETKA: jo, přesně tak... lidi pak mají oči jak siamské kočky :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Dvě skoro dokonalé kočky, opravdu moc krásné. Želva úžasný profil, černá zase kvalita srsti a tělesný rámec (podle mě). Bohužel k dokonalosti oběma chyběla sytě zelená barva oka, ale asi nejde mít vše.



    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: No má to pěknou barvu, rovný profil ... :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ahaa, tak to jsem totální analfabet :))
    AZRETKA: tyvogo, s takovým nákladem neprojde do dveří, chudák
    SCHWALBE: hihi :))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Sice to není tak úplně siamka, ale je úžasný, ty rohy! ( Z výstavy :) )

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    No já samozřejmě nemám ani jednu fotku Awíka :( Jsem též pipina!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Asi naráží na SCI FI Duna, dost kultovní :) Ti co tam žijí a užívají "koření" mají takhle brutálně modré oči ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: co to je Dunecat? To neznám
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: Dej sem ještě nějaký fotky z výstavvy, hodně jsi tam fotila, tak ať se tu ještě porozplýváme nad ufounkama :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAIKOR: *nevím (musím si někde vypnout ty debilní automatický opravy, kurec)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: hihi, díky :)) tady je dobře vykulená :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: tak to never, toho jsem tam v neděli neviděla. Ale můžu se ti mrknout do katalogu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    AZRETKA: hotová Dunecat (takle krásně modrý oči)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam