• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    AZRETKA: hotová Dunecat (takle krásně modrý oči)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Něco pro Maikor, z výstavy :)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    odznakatý koťátka!
    Clone Troopers on Livestream
    http://livestream.com/FosterKittenCam/CloneTroopers
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAMGARR: je a moc! A ted se divam do katalogu a ona na te vystave byla jeji sestra Meryl Meredit, ta je taky hvezda!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Marley Muriel Simon je teda krasavice!
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: delala jsem to uplne stejne,))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: to pak není divu, že ty peršanky vypadají tak naštvaně :-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    A na te vystave psu byl jeden nacesany pudl, pani ho vedla na posuzovani, pudlik se otrepal a panicka mohla znovu nacesavat :)) jeste ze ty siamy jsou tak nenarocne na tu peci o kozich :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Ja jsem hrozny lajdak na chystani kocky na vystavu, vsechno v deset vecer pred vystavou. Ja bych nemohla mit nic dlouhosrstyho (ani kdyby se mi to libilo), protoze bych ji nedokazala nachystat. Jak tam rikali, ze persanky se fenuji nekolik hodin, to by me asi jeblo. A tech pudru a kartacu, uff. To si zaslouzi cnu uz samo o sobe :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jj, vystrihavam, byl to boj, musela jsem na nekolikrat. Ale vysledek za to zlobeni kocky stoji ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jejda, no byrokracie vladne vsude... Tak to abysme si s tim vymyslenim nazvu pospisili :)
    Mam domluveneho ori a vic neprozradim ;), jen ze je to muj veliky favorit a nemuzu uverit tomu, ze to pujde :)) ale Zofi stejnak jeste nema riji, tak uvidime, jestli z toho vubec neco bude.
    Jj, jelenici mame a ona by to asi ani nepotrebovala, tu srst ma jemnou sama od sebe. Staci ji na vystave vytahnout na klec a navstevnici ji krasne vyhladi do uplneho vyhlazena :))
    GIO
    GIO --- ---
    koukam asi jo, se nemusim ptat.) aurora by me asi sezrala:) nesnasi to
    GIO
    GIO --- ---
    gumovy kartacek mam, o hedvabi nevim, Aurora by ho mmochodem nepotrebovala, oproti Kordule ma kozisek uplne hladoucky a jemnoucky.. a vystrihavate usi na vystavy?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Jo a jeste dotaz k priprave kocky na vystavu. Stenickova tam mela povidani o kockach a rikala, ze se sia vtira nejake hedvabi do kozisku a cese gumovym kartacem. Vite neco o tom hedvabi?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: no to jsem sem nedala fotky, co mi posilala chovatelka kdyz jsem o Zofi uvazovala :)) usi jak kralik, oci kulate, ale ja jsem o chovu tehdy spis jen tak zesrandy uvazovala, takze mi to vlStne ani nevadilo. No a na vystavach se Zofi libi, u divaku taky, hodne lidi se me ptalo na kotatka, tak to zkusime. Kocourka uz mame domluveneho, muj veliky favorit, tak snad to vyjde az bude cas :) momentalne vymyslime nazev chs, je to desna sranda :))
    Posuzovatelu bylo nekolik, nas v nedeli posuzoval Irek Pruchniak, byl tam Kabina, Stenickova (sobota), Rihova
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Stewarda si můžeš vybrat. A Žofi je opravdu moooc pěkná. A ony ty sealky jako koťata vypadají obecně jako ošklivé káčátka, ale často z nich pak vyrostou krásné labutě :) Julča jako kotě taky nic moc, chovatelka mi ji do chovu ani moc nechtěla dát, myslela že bude tak akorát na mazla. A já sice dvě sealky po Julče prodala na mazla, ale obě vyrostly do krásy a ani na výstavě by mi neudělaly ostudu. Ale jako koťata byly ošklivé jak noc! :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: nene, to byl trufel taky od alla ladygina
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dekuju za pochvalu, vyridim uZofce, at se dme pychou :)) Roxa ma jeste narok na potrhlost, co by to bylo za stendo s majestatnym vyrazem? :))
    Tak jestli bude tahle holcina na pristi vystave, tak asi o prohozeni pozadam, protoze ona se jen ukazala a Zofi hned sycela. Do te chvile byla v pohode.

    SCHWALBE: dekuji za chvalu, fotky jsou dilem meho muze. Ona kdyz byla kote, tak moc nadejne nevypadala, chovatelka byla uplne prekvapena, ze vyrostla do krasy :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ja myslim, ze stevarda muzes oslovit , aby se vymenili, kdyz s e konkretni kocce nelibi..
    GIO
    GIO --- ---
    nadherna je,) a dogy taky, jenom ta moje ma furt strasne trhly vyraz, majestnatost a elegance nikde.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam