• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: navíc, jestli už falešnou březost měla, tím spíš bych šla do sona ;)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: jo mi taky, dyt je to siamka, ma srsti min a na brisku tuplem.)
    GIO
    GIO --- ---
    ale uz si nevzpominam, jestli Kordul pri falesne brezosti mela ceciky a tak..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: mi dělá vet sono přes srst
    GIO
    GIO --- ---
    no je to mesic uz skoro.. prveze tentokrat ma pruvodni projevy ukazkove..
    GIO
    GIO --- ---
    uvdim no, kdyztak pozvu veterinarku na ockovani kocouru, tak at si pribali sono:) ale vpodstate se mi do toho sonovani moc nechce no, abych to nezakrikl:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: jsem zrovna chtěla navrhnout Sono, jestli má růžové cicíky, tak pokud tam něco je, na sonu už se to ukáže ;)
    GIO
    GIO --- ---
    no mi se na sono prave nechce no:)) jakoze jsem poverciva, chci to nechat az jak se to vyvine:))
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: kristova noho nestras:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Julča měla falešnou březost i s porodními stahy :D
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: presne tak. ja si myslela, ze sanci na zdravejsi zvire jsem s tim vyberem mela velkou,a le bohuzel to nevyslo..
    GIO
    GIO --- ---
    jasny..ja treba na kocoura nemam papiry doted a ani jsem je vlastne nechtela.. byl z pozustalosti, bilych zvirat v ni bylo vic, prd kdo vedel, ktery kocour je ktery.. a stejne zije v seniku:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: tak můžeš se snažit jak chceš a někdy prostě smůla. Spíš jde o to kdo se snaží a o co. Sebelepší chovka ti nezaručí, že se kočka dožije 20 let, stejně tak můžeš mít štěstí na nějakého odolného vytrvalce z množky. Ale jde o to kde máš šanci na zdravější zvíře
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: tak tak .. papiry na Izzunu nemam dotedka, ale pro me je dulezitejsi ockovak nez PP
    GIO
    GIO --- ---
    jo a simvas, falesnou brezost.. meli jste i s pruvodnimi jevy jako ceciky, bricho a pod? nebo jen proste nemrouskala?)
    GIO
    GIO --- ---
    no, to je pak ta dalsi kolonka - byznys... coz je zas neco uplne jineho,a to se myslim z tech navstev poznat da no.. ale pak zas ma spocit, ze jim tam prece to kote v takovych podminkach nemuzes nechata m musis hozachranit.) ale z toho uz jsem tda vyrostla.)
    GIO
    GIO --- ---
    ja kdyz si porizuji zvire, tk jezim a chci videt i vickrat... no a psovi jsem vxtloukala z chovatelky pp vic nez rok. a byla jsem tam trikrat, nic se nam nezdalo podezrele... proste je to o lidech no... achci tim rict ze i kdyz se clovek snazi lumpy nepodporovat tak to obcas nevyjde...nebo to leckdy nejsou lumpove, jen to flakaji.
    GIO
    GIO --- ---
    od tech mivala zvirata babicka, ten jeji seychellak byl ale uchvatny a i povahove!
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela kocku z male chovky.. se skvelym rodokmenem, proverenou, zadna mnozirna, zdravotni testy furt nejake jak ona tak rodice... a umrela v peti letech.. nekdy tomu neuteces, a rozhodne
    cruella nebyla zadny extrem
    IPH
    IPH --- ---
    AZRETKA: na to bych napsla jediny- zdravi na prvnim miste...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam