• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    to ja samozrejme vim.) minla kocka byla seal point tabby.)a taky ty kotatka byly pruhovany hned jak vypadly, jedno se pak dobelelo.))
    Aurora ma v rodokmenu modrou a lilovou a v te ori vetvi cernou, ale kocour je nejaka 24 tusim:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak držím palce ať vše dobře dopadne, z porodu jsem vždycky vycukaná, teď se mi každou chvíli rozsype plavuně
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak ono záleží co máš dál v rodokmenu a čím tu bělobu kryješ. Ta bílá pod sebou může mít jakoukoli barvu a ta se ti může ukázat na koťatech. Takže jestli máš bílou se sealovými předky, tak šanci máš že něco bude bílé a něco třeba seal ...
    GIO
    GIO --- ---
    ja tu mam ted dve maly kotata z ulice, po karantene a naockovani jsme je aurore pritahli dovnitr, a syci na nejak tygr a nevericne kouka a nechape,)) to bude taky veselo, mela by rodit za tri tydny cca..

    GIO
    GIO --- ---
    no to je jasny ze je sance vzdycky, kdyz mas sealkocku.) ja s tema belobama asi zas budu mit belouse, ale kuba by chtel ori nejakou tak uvidime..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No po Julči je šance na sealky vždycky :) Navíc má výhodu že nese i čokoládu a ředí, takže jsem za ni fakt vděčná. A zdá se, že i tahle koťata budou celkem povedená, i když žádný extrém :) Dává početné vrhy, snadno rodí, vzorně se stará o koťata, jako chovná kočka k nezaplacení :) Akorát je teda typicky siamsky šílená ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No a kdybys viděla druhého staršího brášku Andyho, který je zvládá i přenášet, to bys v tom měla chaos ještě větší :D No a každou chvíli se mi rozsype plavoželva, tak to bude teprve Sajgon! :D
    GIO
    GIO --- ---
    jo moment to je starsi bratr s nima na fotce vid, ja ho povazovla chvili za matku a ona to je zas Julie, sakrys chaos))
    GIO
    GIO --- ---
    jezis ty sealy vam zavidim:)) ti u nas nehrozi..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Ještě nevím, Jedna holčička bude čoko nebo lila, zbylí 4 buď seal nebo modří. Teprve od soboty jsou venku z krabice (bydlí teď s Julií pod křeslem) a celou neděli jsem byla pracovně pryč. Loni jsem si barvama byla jistá až někdy kolem druhého měsíce, tak asi si budu muset počkat i letos :(
    GIO
    GIO --- ---
    to je fofr. a barvy?

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Za 2 dny už jim budou 4 týdny :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SCHWALBE: vypada jako dobrej dabel :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak zase něco od nás .-)



    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    FAITH: Ani ne, Julča jak zabřezla, tak ho začala konečně odhánět, on to párkrát vyzkoušel a pak rezignoval :) Jak říkám, je to pohodář, ten nedělá vlny, na to mám Julču a Awíka.
    FAITH
    FAITH --- ---
    AZRETKA: Ako to teraz znasa Andy? Nema este nejake pokusy ist za mamou a nechat sa kojit?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA:
    No hlavně je na rozdíl od Awíka mega pohodář a mazel! Až na výstavy, tam je z pohodáře agresivní bestie ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Brácha je taky šladkej.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    FAITH: nene, tenhle od 4 měsíců kojení odmítal. Jeho čokoládový bráška (Andy) se nechal kojit celý rok

    FAITH
    FAITH --- ---
    AZRETKA: To je ten, co sa este donedavna nechal kojit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam