• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik ;)
    GIO
    GIO --- ---
    haha, chapu,) budu drzet palce,)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik, zatim je to docela cerstvy, kotatko bude az na jare :) uvidime, mame radi prekvapka, ale holcicka by se hodila. Uz me moc nebavi hrat si s vrtackama a kladivama ;)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: gratuluju, bude holka?.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Tak dik za uklidneni, nechtela bych, aby se mi naraz sesly kotatka ruznych zivocisnych druhu ;)
    IPH
    IPH --- ---
    MAIKOR: moje silenka taky mela ted prvni kotatka ve 2.5 letech.) a pohoda
    GIO
    GIO --- ---
    neni, Kordula mela taky pozdeji kotatka.. myslim, ze ve 2,5 letech
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Bozinku, ja chci taky zaplavu pisticich miniufonku. U nas se to ted trochu (prijemne) zkomplikovalo. Na posledni chvili jsme se rozhodli na veliky vylet a az se na konci rijna vratime, tak uz by kotatka vychazela dost natesno zase s jinyma radovankama. Myslite si, ze je ok ji nechat nakryt treba az ve dvou letech? Neni to uz treba napoprve pozde? Ona teda nema nijak caste rije, zatim mela asi dvakrat nebo trikrat a ted ma docela dlouhou pauzu - snad dva mesice.
    GIO
    GIO --- ---
    Ja nestíhám uz ted a to jeste nemam ufony. Ale Chvála příroda za zlaté miminko ))
    GIO
    GIO --- ---
    Což chapu))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No já bych taky kolikrát po hodině utekla :D Né, teď jsou prťata faakt sladká, je to velké jako dlaň, ječí jak siréna, běhá to za mnou, lítá rychlostí blesku, leze to všude, pere se to, zlobí psa, Julie přinese jednoho útěkáře a jde si pro další dva ... :D Blbý je, že krom pozorování, hraní, mazlení a focení se mi doma nedaří dělat cokoli jiného smysluplného :(
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No my zatím bojujem v bytě, ale příští rok už by taky mohli být venku :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já se snad pozvu na návštěvu, horda lítajících siamčat zní lákavě, zvláště když pak jeden po hodině vypadne :D
    GIO
    GIO --- ---
    no ja nastesti vetsinu muzu vyhodit ven pres den, vcetne tri psu:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No me jich aktualne beha po byte 5 dospelych a velky pes, 5 malych jecicich siren a dalsi brzo pribudou. Tak cekam, kdy se z toho zvojcnu :D Ale je fakt ze se nenudim :)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: budu rada:) neb tady v tom zverinci mam obcas pocit, ze nezvladam a kontinuelne musim osetrovat, zachranovat, mazlit...:))

    ale vcera jsme se s muzem v posteli nasmali, kdyz jsme naivne zavreli kotata do koupelny, abychom se vyspali a holky nelezly holce do postylky, no a pak jsem tam sla jeste zavrit okno a zachod pro jistotu,a ty dvebestie mi dvakrat zdrhly po schodech do loznice zpatky.. tak jsem to vzdala, a nechali jsme ty dve furie mrnave po nas lezt:) no spat se nedalo. nakonec jsem je vystehovala, a po chvilce mniceni konecne usnuly(protoze cely den fakt radily, nechapu jak to tak mala kotata vydrzi).
    a pak jsme si rekli, ze za mesic jich bude o par vic a o dost divocejsich a zase jsme se chechtali, ze jsme magori:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak to snad už bude zkušená rodička a vše půjde dobře.
    GIO
    GIO --- ---
    jj mela, mela dve holky bile posledne.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: A ona už koťata měla?
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no ja jsem taky dost napjata. uvidim jak to bdue zvladat, chovatelka rikala, ze je ok a sikovna, tak snad se to bude opakovat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam