• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: ja minule dokrmovala uz tritydenni a jak krasne narostli)
    Aurora ma cecky nehorazne, taha to po zemi, tak snad s mlikem vydrzi:)
    SARRI: uvidime, chteli jsme si nechat holku, kuba chtel cernou, tak uvidime,ale mise teda hodne libi ten tygr.) uvidime,nebudu predbihat.) necham si je vsechny!!! aspon pul roku.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: gratuluji .. cerneho kluka ti zavidim a hned bych si ho nechala ;D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: To je sice pravda, ale mě se pokaždé uleví, až to začne žrát samo
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    LEENVECKA: No ona toho totiž trošku zneužívá: opravdovou krizi měla třetí den po porodu, to opravdu mlíko neměla a malí místo co by přibývali šli s váhou dolů. Teď mi to přijde, že chce, aby byli malí co nejdřív stejně velcí jako ti Juliini a ona si s tím mohla hrát a ukazovat se s nima před Julčou :D Jak říkám, je to Ludra :)
    Děsím se 4hodiny ranní, to je chvíle, kdy mi postupně v lůžku přistávají koťata, Ludra se tváří spokojeně a přede, zatímco mají piští, že chtějí svačinu, kterou jim Ludra ovšem dá až po tom, co já jí je všechny přikrmím!
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    AZRETKA: nahodou je chytra holka, ze vi kde se sezene jidlo pro deticky :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No já si jsem zase jistá pohlavím (5 kluků, jediná holka), ale nad barvami budu fárat ... zatím to vypadá na dvě lila, jeden c23, druhý c (jediný nemourovaný), pak 2 krémové mourky a zřejmě jeden plavý mourek a jedna plavá nebo plavě želvovinová mourinka.
    Liška se stará vzorně a rodila lehce, malí krásně přibývají, akorát jakmile má zrovna míň mlíka, tahá mi to do postele, ať jí to nakojím :( LUDRA!
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no.. to mi pvoidej dve data narozeni, dorozeno na veterine, uaaaa:)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no dyt, proste prvni mesic jsem neklidna.)

    jinak mame dva cernousky a jednoho nadherneho b24, pohlavi nevim. asi cerny kluk a holka a ten teckovany je asi kluk..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Běhat jak běhat, dokud to nezačne samo žrát, je to o strach!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Gratuluji! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: tak gratulki.
    GIO
    GIO --- ---
    jo to snad ano..,)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    GIO: no jo, já myslím tak za týden :-D už se těšíme...
    GIO
    GIO --- ---
    jeste je nechavam vklidu, bylo to trosku narocnejsi a chci dat Roure chvilku klidu..
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    GIO: ale fotky můžeš dát ještě dřív, než budou běhat, ne? :D
    GIO
    GIO --- ---
    Uf, tak mame trojcata, ale drzte palce at pijou a pribyvaji,) dokud to nebude behat, budu nervosni.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: ja to mam taky tak, takze to plne chapu
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: jezis, asi se zacinam tesit...,)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Welšanka a její týden stará mimina

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Můj první modrý kocourek je vlastně ještěrka ;) B-lizzard's Son

    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jsem poverciva tak se to snazim moc nerozmazavat)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam