• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: a julie ma skorice nebo jsou t sami seal/cokolady?
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: matka? teckovana jo, ale jaka barva? c? ten muj bude asi cokoladovy no.. ty fotkyzkresluji, on bude asi tmavsi a zlutejsi..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jo jak se mydlí o ty cecky, tak nejlegračnější je, jak tlapičkama odstrkují ostatní a mlátí je po držce :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: To vepředu se jmenuje Courage De Dragon, je to lilový pruhatec, zatím ale přesně to mourování neodhadnu, matka je tečkovaná 24, mě přijde jako tygrovaný 23, ale třeba to bude nakonec ta tečka 24 ... Já ty pruhované mám poprvé a tak trošičku tápu :D
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: vis co to bylo? ucili se sycet, druhy den uz to bylo i se zvukem:)) potvory mnavy) a jak se rvou o ceciky, boxujou jak klokani.)
    AZRETKA: ten tygr vepreedu co to je za barvu? ten muj vypada hodne podobne,)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ZOIDBERG: No teď byly ty menší nastrkaní v krabici, ale už to z ní leze a je to všude a navíc béžové na béžovém koberci! Pomoc! Asi tomu nasadím reflexní vesty :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHWALBE: lidi co chovají kočky jsou jediný co jsem schopná odpustit "mateřský plurál" :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    AZRETKA: Ti ale jsou! Rád se ně podívám… zdálky. Naživo to bude záhul :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Ale roste to :)



    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: tak to je mazec :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: 5 siamčat (9 týdnů) a 6 orientálčat (3 týdny) :D No je to s nima zábavné :D Ty letošní mají nějaké sebevražedné sklony, nevím jestli je to tím že jsou podzimní ( ty loni byli na jaře a takové kraviny nepáchali ;) )
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    a jinak už je opravdu zima :-)))

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: kolik těch kočičích mimin máte? :-)) to musí být slušný šrumec
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    No my jsme měli včera menší krizi : jednoho z Julčiných kocourků jsem po příchodu z práce našla zašprajclýho za obývací stěnu (mám to zahrazený z obou stran, ale dostal se tam vnitřkem skříně přes odchlíplou zadní stěnu). Takže následovala záchranná akce, naštěstí úspěšná, kotě se hned otřepalo a odneslo si jen škrábanec na bradě. Ale asi si tam chvíli pobylo a myslím že pro obě hysterické matky to muselo být dost stresující ho poslouchat jak volá o pomoc, asi do sebe i vjely, Julča se teď pro změnu klidí před Harry (do teď to bylo naopak). Positivní výsledek je ten, že si Harry nastěhovala koťata z pod křesla do krabice :D No a já jsem jim pro změnu zabarikádovala dveře do skříně ... Čekám, co vymyslí dalšího ... Ráno ještě zvládly převrhnout hrnek s čajem :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    božátka malý, to jsou peripetie, ať už běhají.
    GIO
    GIO --- ---
    tak vcera ztratili hlas.. jen otvirali tlamicky, ale dneska uz zase knikaji:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: uf, no to je docela drama, tak hlavne ze jsou vsichni v poradku. Jen at hezky papaji a at jim rostou briska :)
    GIO
    GIO --- ---
    nic strasneho, beruska prestala po prvnim koteti rodit - kontrakce nikde, takze jsme jeli nakonec na oxytocin .. ale vypadalo to chvilku docela dramaticky, ze kotatka neprezijou,a le co, nejdulezitejsi je kocka vzdycky.. nakonec to dobre dopadlo..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    whoa, tyden jsem mimo net a nestacim se divit! Gio, co bylo za komlikaci, ze jste museli upalovat na veterinu?
    Aj vam ty male zizalky obema trochu zavidim, ja uz chci takyyy :))
    Drzim vam obema palce at vam zizalky rostou a hezky batoli :)
    GIO
    GIO --- ---
    jj uz aby lezli, broucci:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam