• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: tohle je vyloženě kočkopes... :-) kromě aportování i ukázkově panáčkuje... i když teda jen kvůli žrádlu :-)) jinak se samouzřejmě nenamáhá...


    GIO
    GIO --- ---
    tahle zvirata, pokud zrovna nejsou z nejake introvertni vetve, coz siamky teda umi byt.. tak jsou velmi naklonena podobnemu stylu "venceni".. moje minula siamka chodila na voditku jak pes, treba i po nadrazi, vlaku, na vystave, proste byla vencici typ.) a ta nejstarsi naopak vubec.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Vážně? To jsem nevěděla!
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak to nakonec proběhlo na první dobrou :-))) velmi rychle zjistil, že kšíry - jdeme ven, takže neprotestuje a dokonce přede :-)))

    GIO
    GIO --- ---
    no je reseni taky mit univerzalni jmena, takze mam nejaka od ma.. a zrovna midnight tam mam,)) a mandragoru pro holku:)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Me by se k tomu jednomu cernemu libila Midnight. Ale asi spi pro holcicku, kdyby byla.
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: neni to na mou stanici, ale na domovskou stanici kocky, ze ktere ji mam..
    GIO
    GIO --- ---
    zrzavy jsou cerveny barvy a jeji redeni, to fakt cokolada neni,)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GIO: jaky mas nazev stanice, nebo jaky budou mit pripadne "prijmeni" :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: pro mě jo :)
    GIO
    GIO --- ---
    no to uz je sest jmen od jednoho pismena uaaa ja nevim:)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GIO: vyber tri jmena pro kluky, pak tri pro holcicky a az se zjisti co to ve skutecnosti je tak pak akorat vyberes z tech co mas a hotovo :)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: jo to jo, ja jsem spis na ty siamsky colory no.) ale ten nas cokotecka je teda nadhernej, ale to neni zrzavy.)
    GIO
    GIO --- ---
    navic jak si chci jedno nechat a mame uz hodne zvirat, takse to musi i vztahovat k tomu, aby se nepodobalo uz nejakemu jmenu zvirat, ktera mame.. ale neco vymyslim snad uz brzy.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: to dělá spíš ta kresba, ta dělá zrzka i z černouška
    GIO
    GIO --- ---
    mam v merku pismeno M nebo B nebo L... ale nevim no..
    GIO
    GIO --- ---
    je to jedno, muzu si vybrat co chci:))


    ad zrzavost, ja tomu tak rikam obecne, ja moc na tyhle barvy nejsem proste.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Opravdu zrzaví a to ještě jen tak napůl protože jsou krémoví jsou jen dva. Ono já jsem prd a ne fotograf, tak ty fotky tu barvu dost zkreslují :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jaké máš písmeno?
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: prcci jsou krasni, ale na mne moc zrzavi no:))
    GIO
    GIO --- ---
    boze to vymysleni jmen je peklo:)) kor kdyz nevim pohlavi:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam