• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HONZIK_HAPPY: na bazosi jsem jednou videl siamko/ragdolly, ve 3 mesicich meli barvu ragdolu, srst, hlavy a usi siamek, a desne kratky nozicky :-)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    EVILMIND: to je pes zadna kocka hih
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HONZIK_HAPPY: chces videt vykrmenou britskou siamku? na internetu je vsechno! :-)

    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MAIKOR: uskodit by ji nemeli ... jen bych ji podstrojovala k tomu mimo ;) chci videt britskou siamku ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    vrátili jsme se po třech týdnech domů z dovolené, převzali jsme od našich kočky. No tedy spíš Edudanda a Francimora, jak si je mezitím přejmenovali :) Elza potřebuje dietu, to je jasné. Jen mi není jasné, jak to provézt, když Žofi je roční mladá a hubená a Elza je osmiletá, kastrovaná buchta. Uškodí mladé light granule? A jak s tou dietou vlastně postupovat? Máte někdo zkušenost s hubnutím kočky?

    (Elza je bezpapírák, tak si z ní děláme srandu, že kdo ví, kdo byl její otec, beztak nějaký briťák a že druhou půlku života je z ní britka) :) pssst, hlavně jí to neříkejte :))
    GIO
    GIO --- ---
    taky me bavi,a le ty cerny maji taky neco do sebe,)
    FAITH
    FAITH --- ---
    GIO: Ta pruhata je dokonala.
    GIO
    GIO --- ---
    s nejvetsi pravdepodobnosti jsou to fakt tri holky.
    GIO
    GIO --- ---




    GIO
    GIO --- ---
    ja jsem zvedava, jestli mi jedna cernota nezhavanuje.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: ale není to tabík :) Buď mu to zmizí, nebo ještě víc vyleze a zase jednou budu mít problém se stříbrem aka kouřem ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ten ma taky pruhy:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Nezachytilas, protože tam není, byl s Xixí u Julči.



    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Mefisto pro cernocha :P
    GIO
    GIO --- ---
    akorat teda ta moje banda je nevyfotitlna pohromade, bila mama, cerne deti a pruhatec, to je nezaostritelne:)
    GIO
    GIO --- ---
    hh toho jsem si ani nevsimla v te zaplave pruhu, no lilovy ori to je nadhera, vypadaji desne nezne
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No mě se z nich stejně nejvíc líbí ten celobarevný lilák, ale pst, těch pruhatých by se to mohlo dotknout ;)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: ti jsou supr:)) nase mrne ma tu kresbu sspojenou s tou bilou bradickou a vnitrkem usi a to ej vazne nadhera na to koukat, jak se to kazdy den vybarvuje.
    GIO
    GIO --- ---
    no, treba kecam,)) ja nejakou fotku mam, zkusim to najit:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Kruciš, to chce ještě týden vydržet, i když i tak to tu můžeš zkusit dát. Ale jestli máš 3 holky ze 3, tak ti závidím, já mám 3 holky z 11 koťat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam