• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    taky se hlásím o tři dvojpelechy, pokud by byly do vánoc :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: dneska sme objednávali. :-( pozdě
    GIO
    GIO --- ---
    ja bych ted potrebovala nejaky velky pelech, enkatt, nemate neco rozmernejsiho v nabidce?.)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SCHWALBE: kup si od nás :-)
    meowmeow | Pro kočky – rajce.net
    http://meowmeow.rajce.idnes.cz/Pro_kocky/

    mně se pro netopýra nejvíc osvědčil (teda krom peřiny) sphynxí pelech. je asi tak trojnásobně hlubší než běžné pelechy, kočka do něj celá zapadne a je celá v měkkém teplém obalu.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    VODOMERKA: já třeba pro ně žádnou nemám. Kytky mi okusovat nechtějí a baví je leda tak povyrostlý obilí což zas neba mě - to jejich - jak píše Aprilmouse "žertovné roznášení po bytě" to je trefné :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VODOMERKA: tzv. kočičí tráva je ve skutečnosti osivo ječmene, používané jako jarní osení.
    Buď vyrazíš do hobby zahradnictví a koupíš malý pytlíček semen pod názvem tráva pro kočky, za vcelku slušnou cenu. Nebo zajdeš do obchodu pro malozemědělce a koupíš si pytel ječmene v přepočtu za ještě méně a zazásobíš se na devět životů. Nekupuj ten na výsev, to je namořené, co kdyby kočky vytahaly i snědly kořínky, kupuj krmný ječmen (pro slepice).

    Do truhlíku drenáž, substrát, nasypat zrní, zalévat, týden dva počkat a pak podat kočkám svačinu. Vyluxovat roztahanou hlínu a nové kolo :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    VODOMERKA: zelenec :) obrůstá sám, sežene se všude, tři květináče koluju mezi bytem a chodbou. A narozdíl od seté kočičí trávy to má pevný kořen, takže to nejde vytahat a žertovně roznášet po celým bytě :)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: ten uz mam docela dlouho z nejake benefice pro utulek tusim, nebo ho sil nekdo tu na nyxu uz nevim..
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    co máte pro kočky za trávu? ideálně ze zahradnictví, ne "značkovou" z Petshopu. klidně jednotlivé druhy... případně proč tu z Petshopu ano? :) dík
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tyjo, to je alchymie ta genetika :) Cernoty jsou nejlepší - evil cat seeds :)) takže černotka zůstává? Budou black and white fotky jupí :))
    GIO
    GIO --- ---
    ta druha je ma o dost vic na stranach jeste, ale nejde vyfotit a povahove mi vic sedi thle oprsklina no.)

    a hlavne chce cernou kuba.. tak ze bdue cerna.)
    GIO
    GIO --- ---
    ta pruhata je straslive roztomila, cerne jsou takove demonky no.)
    GIO
    GIO --- ---
    vsechny vypadaji jako kukacky, ale geny to je veda no.))
    GIO
    GIO --- ---
    tatinek je jako ta pruhata, osh b 24 - cokoladove teckovany.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    iiii ty cernoty jsou bozi :) jakou barvu ma jejich otec? V kontrastu s bilou matkou ty cernoty vypadaji jako kukacky :)
    GIO
    GIO --- ---






    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Awík s lilovým, krémovým a plavým synem

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: foť to a tapetuj. Pro černoty mám slabost :)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: a ja tu mam dve cerne bestie, zvane carodejnice, snad je co nevidet zas stihnu vyfotit, bo uz se formujou, kočenky.)
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: no spis v peti.) mam obratne a velice pohyblive plemeno a fakt sikovni jsou tak od tech peti tydnu nejdriv, taze neverim, ze neohrabane chlupate koule budou sikovnejsi.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam