• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: Gratuluji k novému přírustku do domácnosti
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SCHWALBE: ta prostřední fotka teda je neuvěřitelná, jako když říká, "no ano, jsem úžasná, dobře to vím a vy mi proto všichni budete sloužit, hehe"
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Tož všem pohodové svátky :)

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: K maličkým koťatům by se kocouři neměli moc pouštět. Já to nechávám spíše na kočkách. Oni kocouři většinou o ty úplně maličké nejeví zájem, ale tam myslím jsem to ještě hlídala. Julii nevadili kastráti, ale Awíka k prťatům nepouštěla. A jak už se to rozlezlo tak kocouři s miminama trávili víc času než jejich matky :D Mám víc fotek prcků s kocoury než s kočkama ;) Awik navíc dost zuří když ho oddělím od koťat. Andýsek pro změnu byl s Juliinými miminama už po prvním týdnu, kdy jsem je přestěhovala do větší krabice, byl moc šikovná chůva :D
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: vetsinou jsou moc hodni
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: to už jest se chtěla zeptat dávno. Myslela jsem, že kocouři se koťatům nepouštějí, případně je kočky vyháněji, u vás to tak není. Je to výjimka nebo jsou siamky a orientálky v tomhle jiné? :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: tak za ty 3 měsíce už je i poznám ;) Awík a Harry jsou jasní. Lavík je to rozplajzlé na zádech vlevo. Na břichu mu funí Lvíček a na něm si hoví Karlík. Mezi Awíkem a Harry nahoře je Dráček pod ním Cupík, pod ním Kamilka a pod ní Brittany. A holčičky u mě mají vždy ženská jména: Annabelle, Adelheide, Audrey, Angelique, Brittany, Bellatrix, Camille. Kluci pak zase složený výraz: Angel's Gift, Awesome Warrior, Blizzard's Son, Born To Be Wild, Beautiful Stranger no a C kluky jsem vyjmenovala dole ;) Jinak ten šrám na nose má Awík od sladké hodné Harry, když ji furt otravoval však vy víte s čím :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SCHWALBE: mně se zdá, že na tebe normálně plazí jazyk :-D
    nebo chrastíš nějakou dobroutou? :-D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: to jste dobří, že je v tom spletenci rozeznáte. Já vidím skoro prd :-D
    A jaká mají profi jména, jsem unešena. Proč nemá Kamilka něco dalšího, třeba Camille de Montmartre? :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    AZRETKA: PS: na fotce jsou všichni z "C" s rodiči a tetou Brittany
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Dík. Tak ještě je tam Lvíček (Coeur De Lion) - lilový, Lavík (C'est La Vie) - plavý tečkovaný, Cupík (Coup De Foudre) - krémový tygrovaný, Karlík (Car Je T'aime) - krémový tečkovaný a Kamilka (Camille) - plavá želva tygrovaná :D

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: dokonalý jméno :-) jak se jmenují ty ostatní chlupáči? :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    má nádherné oči, habičenstvo :))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: Děkuji. Musím zcela nekriticky souhlasit :D Fakt z nich mám radost, myslím že to Awík i Harry zvládli napoprvé jako Pája :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: to je tak krááásný, že by si to člověk hned pořídil :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Jedno z Harrietiných liščat: Dráček

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ENKATT: to je jasny, ja jen kdyby nahodou mel treba nekdo cestu. No aspon zustane manzelovo psychicke zdravi zachovano :)))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MAIKOR: já vím, že jste z ruky. bohužel, nemyslím, že by rozváželi kočky po republice.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ENKATT: to je skoda, my jsme z Kromerize, jinak bych byla v pokuseni. Nejake priblizeni by asi mozne nebylo, coz?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MAIKOR: čeká v Praze)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam