• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: myslis usi sejdrem,)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: ta horní fotka!!!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: a kdo je vlastně tatínek? máš foto?
    GIO
    GIO --- ---
    jj nido ji to neveri chuderce.)
    ale tatinek je tatinek no.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: šišlimišli :)) deset čertů v každém oku a za každým uchem :)) A stejně se musím smát, když vidím sněhobílou maminku a její kukačky :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: odidi budidi nedělej mi to! :)
    GIO
    GIO --- ---




    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: no barva je modrá. Je to vždy ta barva, kterou by měl, kdyby nebyl mourek/ neměl sia zbarvení, neměl bílé skrvny ... Mourci mají kresbu na více či méně zrzavém podkladě, ale protože ty máš stříbro, máš kresbu na stříbrném podkladě. No ale není to úplně odborný výklad :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    i když ona se ta základní barva asi bere od barvy chlupu, co je hned při těle... musím to doma prozkoumat :-)))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: koukala jsem se do toho včera v noci, tak jsem to možná do rána v té hlavě neudržela, stane se :-) já v těch kódech kovaná nejsem :-))) spíš jsem přemýšlela, jaktože základní barva je modrá a puntíky stříbřité, když mi přijde, že základní barva je stříbřitá a puntíky modré :-) ale když ta bílá od schwalbe s černými skvrnami je černá, tak už je asi možné všechno :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: já myslela, že překlepla, ale ono to fakt není důležité :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: ha, tak jsem se asi přehlídla... dík :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: technická oprava OSH as24 (os24 by byl skořicový stříbrně tečkovaný)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: tak to buď s těma výrustkama ráda, že jsi žena :-D .
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: v papírech má modrá stříbřitě tečkovaná OSH os24
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jojo, necha si libit az moc, az bych si nekdy i prala, aby se trosku branila. Ale to ne, ta se brani zasadne jen na vystave :)) a v sobotu ji bude cekat (doufam) posledni.
    GIO: děkuji, a hlavne ma moc fajn povahu, je hrozne mirna a laskava. Krome toho, ze je nerizena strela :D
    YENNEFER: a oficialne se to zbarveni jmenuje jak? Taky se mi to moc libi, takovy stribrny mourek. To jsme si poridili takove kote na zahradu, kdyz se narodilo bylo uplne jako liska polarni s mourkama, ale nejak z toho vyrostlo, ehm :)
    SCHWALBE: jezis, ta piha na nose! uaaa, to je sladky!
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: já pořád zkoumám ty dokonalé kresby a teď po několika měsících jsem zjistila (a to teprve na základě dětské kresby), že Gri-Gri má na ocásku morseovku :-) čárka - tečka - čárka - tečka...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: já zase jako tuhý zastánce nemourovatých se rozplývám nad svými kresbovými liščaty :D A asi mi příroda fakt dělá naschvály, když i jediný nemourovatý Lvíček má silné ghost markings. Se omlouvám ale nějak neznám vhodný český výraz pro ty kotěcí pruhy, co se pak ztratí.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: já měla zase nejraději černoty, tedy do doby, než jsem viděla, jak úžasně může vypadat takový stříbromodrý puntíkatý exemplář :-)))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Mi to povidej ;) No nastesti uz mam doma jen liscata :)
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: to sedo sede je moc pekne zbarveni, rika ta, ktera nemusi mourky ,))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam