• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MAIKOR: Já věděl, že jsem o víkendu na něco zapomněl. Výstava koček na Černé louce!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Barva oka je fantastická. Vůbec je to krásná povedená kočička.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Mai: ten zoubek!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CHIMERA: my jsme tam byli, ale v neděli.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    pamlsek za statečnost při klecovém odchovu a za získání třetího CACíku, jupíííí, máme šampiona!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a tady ještě rodinka s malým synkem. Velký bod za odvahu, zvládali to ukázkově, já bych se k tomu neodvážila :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    žOfka v BIS, stálo mě to kýbl nervů a dva nehty, ale dopadlo to dobře, nikoho nesežrala :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak sem šoupnu i fotky od nás z Ostravské výstavy:
    rozplývala se nad barvou oka, mě to už ani nepřijde, mám to asi ohleděné :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: Jednak byla ta menší koťata ještě malá, jednak jsem ten víkend zrovna byla v Holandsku ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Ale ten je taky krásnej.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: a proč jste v prosinci nepřijeli na výstavu do Olomouce, abych to taky mohla vidět naživo? :-D tydle nudličky... :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Awík mamánek a Awík milostivě natažený :D





    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jo, byla super :) Líbila se jí hodně Harrietina barva srsti, dokonce vyslovila podezření, že by mohla být i Caramel based fawn, ale to už jsme se obě shodli, že to už je trošku vyšší dívčí ;) Ale jako že není úplně výstavní typ, na tom jsme se taky shodli :) Myslím tím pro změnu typově, povahově je zlatá.
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: to je Lenka Zejo.))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: On je nejhodnější kocour na světě doma. Na rozdíl od Awíka není ani posera, cizí prostředí mu nevadí, ani cizí lidi, ale ty výstavy prostě podědil po Julii. Ono nešlo ani tak o titul jako o to, že je to můj nejvíc nejkrásnější kocour a chtěla jsem se s ním holt ukázat a pochlubit. Zkusili jsme to párkrát, jestli se to v něm nezlomí, většinou jen v neděli, které jsou kratší a méně stresující, navíc prudil jen na výstavě, ale nikterak tím zase netrpěl, klidně se tam i nažral a doma žádné známky postraumatického stresu neprojevoval, se naopak tvářil hned jako by se nechumelilo a že on přeci nikdy na nikoho nesyčí a co mám já za problém :)
    Bych potřebovala aby si s Awíkem prohodil povahu. Ten si na začátku výstavy vleze do vaku a šťastně tam spí, sem tam vykoukne a podívá se po okolí a jde se zase zakuklit a spát. Na posouzení hraje mamánka, ale jinak je v klidu a když chytne šikovného stewarda, tak ani nemečí a drží jak hluchý dveře a nechá se předvést. Ale bohužel není tak typově povedený jako Andy :(
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Takže účelu dosaženo a od téhle chvíle to bude nejhodnější kocour na světě?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Tak jsme byli po dlouhé době zase na výstavě. Kupodivu tam byli i nějací další SIA/ORI, takže super. A díky dalším plemenům ve IV je konečně zajímavější i BISka :D V neděli jsem na zkoušku vzala i trhače Andýska, krasavec se vztekal teda mohutně, takže jen díky neohrožené odvaze a moře zkušeností paní rozhodčí jsme byli i posouzeni a odešli jsme bez DISQ a z trhače je Premiér. Ale má po výletech, už ho nikdy nikam nevezmu :D



    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Mai: tak ono stačí tak jednou za dva roky...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    YENNEFER: jenze zubni kamen se odstanuje v narkoze, coz asi neni dobry delat moc casto. Elze jsme to nechali delat asi trikrat (je ji osm), ted by potrebovala zas, tak to zfouknem s preventivni prohlidkou.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    prý existuje nějaká řasa... ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam