• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: habešák je kontaktní a přátelský vůči ostatním kočkám a bylo vidět, že mu hraní s lidmi nestačí. Rusák byl dostatečně socializovaný a starší, než obvykle (16 týdnů). A netuším, jestli to má vliv, ale od stejné chovatelky, takže mají stejný základ.
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: to mas docela stesti, ze si v tomto kritickem veku, kdy ten starsi dospiva, se maji hned tak radi, uplne bezne to neni..ale samo mladsi zvirata se s kotaty szivaji obvykle dobre.
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: neni,) lepsi nez nejakeho chcipacka,)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: potvrzuju. Koupili jsme habešáčkovi na hraní rusáčka, dostal ho k prvním narozeninám a od prvních dnů tu máme dva brášky, kteří bez sebe nedají ránu. Stačí najít jednoho, vím hned, kde jsou oba.
    A to jsme tu dvě starší kočky měli, ale starší kočka obyčejná prý není ono.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: děkuju za nabídku, ta tvoje černá je fakt luxusní, zatím nenazrál čas... navíc se trochu bojím, aby to pak nebylo jako minule, že mi kočka kocoura mlátila a ten chudák jen čuměl... a zase pořizovat dalšího luxusního mazla... není to škoda, když nechci chovat?
    GIO
    GIO --- ---
    nojo, ale jak rikam, jen rodice na to vliv nemaji:))
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: no hele,cerna je furt volna,zatim jsem vsechny zajemce vyfiltrovala, nebo se vyfiltrovali sami.))
    GIO
    GIO --- ---
    jak nemuze, a co prarodice.))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: no tutu :-))) ty jsou nádherný.... já bych si tak někam šla poňufat koťátka... až teda budou ve správný velikosti... ten můj netopejr se se mnou spíš už rve, než že by se vyloženě mazlil :-)))

    ne, křivdím mu, umazlenej je fest, ale už není mrňavej :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: počky, a to už jako teď poznáš, že ty bílé myšky jsou sia n? To máš doma křšťálovou kouli nebo nějaké jiné udělátko na věštění? :))
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SCHWALBE: myšiškýýýý :-D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: tak ať rostou :-) tři bílý černota?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jeee, gratuluju a přeju zdravíčko miminkům i mamince :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SARRI: No dlouho jsme jí ani sebe zase netrápili, asi čtvrť hoďky to trvalo, ale je fakt že jsem to nestopovala :)
    A kluky se nakonec jak tak koukám také podařilo ulovit :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    AZRETKA: a jak dlouho vam to zabralo ... my se snazili vyfotit Redyho se Sutou pro babicku (budis vsem trem zeme lehka) a zabralo nam to s pritelem asi pul hodiny saskovani aby oba najednou cumeli do objektivu .. tohle byl tehdy vysledek

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Právě že ne, furt nám odcházela ze záběru :D Já dělala opičky, kamarádka fotila a dvě vypůjčené děti hlídali z každé strany stolu, když chtěla vzít roha ... ale něco se i tak nakonec povedlo ;)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: ona takhle krásně pózuje? :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Kamarádka mi vyfotila Harriet, konečně má holka nějaké profi fotky, a ne jen moje nezdařené pokusy :)









    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: taky uvažujeme co to vlastně je, jestli spíš myš nebo králík nebo něco úplně jiného :-)))
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: tady vypada jak jiny zivocisny druh nez kocka!!.)
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jj, pak byla mela.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam