• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    GENTIANA: to není rada. to je konstatování. vždycky se mi osvědčilo řešit věci přes nyx, než přes cizí lidi. a i když je Shampoonina kočka nemocná, vyléčit se snad dá. Onemocnět může každej. chápu, že se zlobí na chovatelku, ale kdo ví, jestli to není jen krycí množírna, však víš jak.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CHIMERA: to je kvalitní hraběcí rada.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: jejda, to me mrzi, odkud je?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to jsou pusinky :*
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SHAMPOO: no já nevím, jeslti sis neměla něco koupit od nyxáků, třá od Gio :-D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SHAMPOO: to jako, že sis koupila nemocný zvíře?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    OPI: koupíš si koťátko a dostaneš trolla, uděláš roztomilou fotku a zrovna mu teče z nosu i oka, pořád se těšíš že budu dávat fotky, ale většina jich vypadá takhle. Upřímně když vám kočka flusne do obličeje zelený chrchel....ble.
    No a toliko ke kráse českých chovů, pořád si říkám , že jsem blbá, líbí se mi zvíře, hrozně ho chci a prd ho, jsem průměrný čecháček, který uživí luxusně 4 veterinářky a dvě zdravotní sestry. Se skoro nedivím , že češi nechtějí zvířata s pp, když dostanete tohle.
    Tak možná tak za rok, když přežije antb léčbu budu moct dávat slušný fotky



    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    OPI: sůvu z nudlí mám já, můžu ti vyfotit toho chcípáka jak mu teče nudle jestli chceš
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    GIO: och bože nádherná...úplně dech berousí koťata
    GIO
    GIO --- ---
    dekuju, ted mi jedna vysplhala po noze, a druha mi visi na kosili na zadech, asi je moc chvalim:))
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: to věřím. Všechny jsou krásné.
    GIO
    GIO --- ---
    ale joo, jednu dam:))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: ani kočku :-)
    GIO
    GIO --- ---
    no furt stejne ta jedna cerna.. Lotka, ale nechce se mi dat ani tečku
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: a která nakonec zůstane doma?
    GIO
    GIO --- ---
    vid, ja jsem z nich cimdaltim vic namekko, navic ony jsou tak hodne! ony nic nenici, nezlobi, vyhrajou si spolu ke mne chodi pro pomazleni nebo si lehnout.. mysicky kouzelne jsou to:) ja je snad nedam:)) ale nee jedna uz jede brzy...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: no ty jsou fakt sladký...
    GIO
    GIO --- ---
    laik se kocha no, neresi.)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    GIO: se mi furt zdá, že ty tvoje micušky maj jiný uši, než třeba ty Jenefeřiny.
    je to vůbec stejný plemeno? jak se v tom pak má chudák laik vyznat? :-D
    GIO
    GIO --- ---
    no to je jeji standardni vyraz.))
    OPI
    OPI --- ---
    GIO: sůva z nudlí :D :D :D :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam