• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: v čem není plast dobrý? Máme plastové misky na jídlo a na vodu smaltovanou mísu.

    A ta prostírání pod misky by měli vyrábět v rozměru 1x1 m, máme největší koupitelné a moc nestačí :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: tak majetný nemajetný... když je někdo čuně... a zrovna škrabadlo za 30 mi nepřijde jako neprosto nezbytná věc... a ta fotka je fakt nechutná...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: jak může být chovatel nemajetný, není to nonsens? pokud to někdo dělá poctivě, tak myslím,že se na tom fakt zbohatnout nedá...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: asi tak. U nás to někdy po jídle vypadá na podlaze podobně. Ale tak to uklidím a pak teprve fotím. A takovou fotku, pokud vznikne, nikde neukazuju.
    GIO
    GIO --- ---
    presne tak, ti Kordulini vypadali dost jinak,) sranda.. v patek asi odjizdi Lili, tak prijd pomuchlat jeste:)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: No ti kordulini prcci byli fakt tlustsi, stihle geny holt :)
    GIO
    GIO --- ---
    no to nechapu:))) koji bucek bo co.))

    ja mam 2D kocky od narozeni.) ale pry to maji po Joshuovi.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Tutu ty bříška :-)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: neee, co dalšího se tam ukázalo?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak to dobre neni. Bordetela je sice pryc. Ale lepsi testy ukázaly dalsi svinstvo. Doktorka mu dala prasku jak pri armadu a 20 udelam genove testy...ale vzdavam se pomalu a jistě. Kdyby byl jedinacek dobry. Ale je infekcni a silne a ja nenam jen jeho. Chce se mi brecet.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHAMPOO: to bude dobrý, držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SCHWALBE: aaaaaaw sladký
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    MAIKOR: jo padani uz nedela. Uz hezky beha coz je uleva a z usi netece voda,jen se spini. Jinak je jako vtipnej a sladkej. Rano jsem mu z nosu vytáhla poradny bubaky. Az rval chudák. Ale halt spal pod topenim a tu naloz ususil :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: božínku, roztomilost na max :) a ten jazýček kolem cecíku :)))))
    GIO
    GIO --- ---
    taci burti, ja tu mam momentalne tri 2D kocky.)) ony jsou normalne skoro placate, a to zerou, ale jak furt rostou, jsou to vylozene placati pavouci:)
    natocila jsem nejake nudne video, ony mco neradi, ale nez se mi ho podari stahnout, to chvilku potrva:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: modratec malej usoplenej, ale jinak je to fakt slaďouš. Tak aspoň, že už to padání odeznělo a snad se bude už zlepšovat. A co ostatní zvířata doma, jsou už ok?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SCHWALBE: jo jo, jakmile nebudeme navazovat vztah přes sopl na ruce ale třeba při mazlení v posteli bude to úplná nádhera :)
    ale jinak je slaďouš, i přes všechny brebery :) všechny sia předou jak řetězová pila?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SHAMPOO: Chápu, že je pro tebe náročné se o něj starat, proto znovu nabízím že se o něj doma ráda postarám sama. Díky Kamilce, která také stále soplí vím jak zoufalá si připadáš, když nemáš pocit, že se to lepší. Ale stejně jako věřím, že to nakonec zvládne krpatá Kamilka, stejně tak věřím, že není důvod, aby to časem nezvládl mnohem silnější Ardík, stejně jako to zvládli jeho sourozenci a oriši.
    FAITH
    FAITH --- ---
    SHAMPOO: Moc krasny plysak.
    GIO
    GIO --- ---
    nosál:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam