• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Po třech dnech od zpozorování problému se mi podařilo se habešákovi na chvíli kouknout na přední zuby. :D
    A už nemá jeden přední řezák a to mu je teprve rok!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: možná peršanky - když vidím, jaký to jsou na výstavách buchty, tak ty si snad nechají líbit i to čištění zubů. to je v porovnání se vším tím česáním, fénováním a pudrováním uplná maličkost :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    no takle, to chce asi fakt nějakou hodně spolupracující kočku? nebo ji na to zvykat už od kotěte? Fakt si to nedovedu přestavit bez ztraumatizování košky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: tak zas jako sebepoškozovač vypadat nepotřebuju. V zimě a v létě s dlouhým rukávem :-DD
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: a to nekdo zvladne? Vycistit kocce zuby dvakrat denne? To se ty ruce nemaji sanci zahojit :))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    hele a kelpa u čičinek nefunguje?
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ty jo to mi ani neprijde .. zuby uz ma doleceny prave ..
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    MAIKOR: jj vypadá , ani už nemá průjmík, ale měl být už ok a není, takže uvidíme co řeknou testíky ve čtvrtek. Včera se o mě otřel a měla jsem po celý ruce sopla :D jako fakt fuj :D
    ale jinak přede jak motorovka a přestává spát pod topením, což bude asi dobré znamení :¨)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: ale uz vypada mnohem lip, aspon takhle na fotce.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: na vystave jsme dostali plaque off granule a zerou to. vysledek ale nevim, asi az pri dlouhodobem pouzivani.
    GIO
    GIO --- ---
    ZUZKAOU: velkou? dve chovne kocky?? no to neni velky. problem je mit dva vrhy soucasne, protoze to riziko infekci jen zvysuje a navic tech nakazenych je vic ze.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    HITOMI: h*vnajz, na fb jsem se chtěla jen dozvědět o jaké testy si říct, když kupuješ kočku, když mi to neřekli ani na schk. Když už, tak číst celý příspěvek a rozhodně jsem se nezmínila o chovce.
    Stejně jsem se dozvěděla kulové, takže ano bylo to bezpředmětné.
    A celé to můžeme završit jedním usopleným nosíkem zase ne :*


    GIO
    GIO --- ---
    ma trosicku oteklou tu hubicku vid, to miva nas kryspin:-( zuby zatroleny
    SARRI
    SARRI --- ---
    zde je ani ne 3kilovy nosal ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ono by to mohlo souviset i s tema zubama, doktor rikal, ze s tim zanetem treba nemusi mit takovej apetit .. i kdyz me to neprislo .. tak uvidime

    jeste me papada, mate nekdo zkusenost s rasama jako s prevenci zubniho plaku u kocek?
    konkretne tohle (rasy s pangaminem aby to ty mrchy zraly)
    PlaqueOff™ Cat - pro kočky | ALAVIS
    http://www.alavis.cz/plaque-off-cat
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: a dekuju, jsou to leštěnky no.)) ale teka je taky krasomila.)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: na ori mozna ne, Soph mela 2,6 kg prumerne furt
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jo rikam ji bacharka, je to matka nahanecka a hlidacka
    SARRI
    SARRI --- ---
    zizaly to jsou, ale nadherne cerne ... furt ti je gio zavidim ;)

    apropo byla jsem ted s Izzinou na veteirne kvuli zubum (prelecily jsme zanet a uvidime zda se to bude vracet) a nase cuza zhubla a ma 2.8kg ... pritom je furt hladova a furt zere a taky furt lita jak pominuta .. neni to na dospelou kocku trosku malo?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: a jak bílá sleduje kukačky :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam