• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: na ori mozna ne, Soph mela 2,6 kg prumerne furt
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jo rikam ji bacharka, je to matka nahanecka a hlidacka
    SARRI
    SARRI --- ---
    zizaly to jsou, ale nadherne cerne ... furt ti je gio zavidim ;)

    apropo byla jsem ted s Izzinou na veteirne kvuli zubum (prelecily jsme zanet a uvidime zda se to bude vracet) a nase cuza zhubla a ma 2.8kg ... pritom je furt hladova a furt zere a taky furt lita jak pominuta .. neni to na dospelou kocku trosku malo?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: a jak bílá sleduje kukačky :-)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Maji kvalitni geny asi :) prej krem na boty :))
    GIO
    GIO --- ---
    ale prisaham, ony furt zerou, vidite ty leskle kozisky, to neni krem na boty.)
    GIO
    GIO --- ---
    to jsou placky co:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: hihi, zizaly hubeny darebacivy :))
    GIO
    GIO --- ---
    jsem nahrala jedno video... tech nasich princeznicek
    baghiry
    https://www.youtube.com/watch?v=fyaOFl6K8DE&feature=youtu.be
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Grigri na mě taky skáče... bez drápů, ale když ho nechytnu, tak zatne... :-)))
    GIO
    GIO --- ---
    siamky taky skacou. s. jakmile se nekde ohnu, hned mi neco visi na zadech:))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAIKOR: bez ! má přísavky nebo co.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak tu vapku asi casem poridime, hodila by se i na jine plochy.
    MAR_TINA: jee, skok do naruce :)) a s drapama nebo bez ;))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAIKOR: ano je. On hodně skáče. Habešky šplhají a rusky skáčou.
    Tuhle jsem stála metr před takovou zídkou v bytě, v ruce šálek čaje a najednou rusátko vyskočilo ze zídky a přistálo na mně. Čaj jsem udržela!
    A je to sladké, trénujeme to s ním na povel, skok do náruče :)))
    GIO
    GIO --- ---
    jojo vapka by mela pomoci no..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAIKOR: sestříkáváme tlakovou vodou, smrad strašnej, až domů se line. A rozčiluje to přecitlivělého polodomácího kocoura.
    A do garáže a dílen nesmí ani venkovky. jakmile tam byla dvířka, naučili se je používat cizáci a chcát nám v garáži.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAR_TINA: to je pakoš :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    My jsme zvažovali zpřístupnit knihovnu pomocí pár visutých polic, které by dělaly schody. Už jsem to měla i vymyšlené, že by kočky mohly vyskákat nahoru a tam ležet, případně mít nějaký oddíl volný (máme ikea expedit, 2 kus, 5x5 krychlových míst).

    Tak houby, nejmladší přírůstek - rusáček skočí do knihovny a chytne se řady knih a vyvalí je ven. To nikdo před ním nedělal, všichni lezly jen do volných míst, případně na knihy bez nehody. Jen habešák ožírá látkové záložky, ty jsem musela zasunout do knih.
    Takže nic a od knihovny odvádíme pozornost.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ja mam praveze podezreni, ze si to ochcavaji nasi. Nejdriv Ciko a ted Gaspesie. Myslis, ze by to slo vycistit vapkou? Aspon to udrzovat na nejake rozumne mire, protoze nekdy nemuzu skoro ani vyvetrat :)
    GIO
    GIO --- ---
    no, kubovi ochcavali v dilne, tak jsme jim tam zamezili pristup no, kolem baraku moc ochcavat nestihaji, neb nasi psi cizi kocky honi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam