• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIO: nechá ze sebe dělat polstář :) awwww ji má fakt ráda :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: Tecka jak se blahosklonne tvari
    GIO
    GIO --- ---


    Aga se taky rada kocha, ale Aurora ji sleduje, co kdyby mordovala moc, to by pak byl nutny vychovny zasah.))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    krása, je radost se pokochat tak nádhernýma a zdravýma zvířátkama..
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no a ony se jim strihaji:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: ty štětičky na uších jsou ťuťu :)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    ted jsem zahlidla i siamskou holcicku krasnou co hleda domov, ale uz ji sem nebudu davat radsi :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ten je nádhernej....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TESAY: Hledáme nový domov pro krásného orientálního kocourka s PP, ve vybarvení lilová ticked tabby, s výrazně zelenýma očima.
    Kocourek jménem Caramello Sia Alicia*CZ, starý 1 rok a 4 měsíce pochází z naší chovatelské stanice. Tento úžasný tvoreček se dostal do milující rodiny do Prahy, paní ale dostala velmi silnou alergii. Snažila se nějaký čas vše vydržet a překonat to, ale její stav se zhoršuje. Celá rodina je z toho velmi smutná, včetně malé dcerky, protože Karlíček, jak mu říkají, má opravdu fantastickou povahu. Je velmi vázaný na lidi, obrovský mazel, takový, jaký byl, když jako 3 měsíční chlapeček opouštěl naší CHS.
    Karlíček je již dávno vykastrovaný, 100% čistotný a zdravý, ze zdravého testovaného chovu.
    Pro více vzájemných informací mne, prosím, kontaktujte do zpráv.
    Jeho cena je 4 000 kč a nachází se u rodiny v Praze, pro kterou je jeho odchod opravdu velmi těžký, ale nejde to jinak, proto společnou silou sháníme tu nejlepší novou rodinku.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SARRI: odkaz se mi neotevře. Copak se tam píše?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARRI: já předstírala, že ten příspěvek nevidím a on je i tady! :D achjo.
    SARRI
    SARRI --- ---
    o boze, ja jsem se zamilovala .. ale dalsi kocku mam zakazanou .. Karamel helda domov
    https://www.facebook.com/groups/839927252696588/permalink/1140512975971346/

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak zase něco málo od nás, když byl ten krásný víkend :-)








    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    11BIBI: nádherná, ťuťu
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    11BIBI: ti jsou náádherníí
    11BIBI
    11BIBI --- ---
    Tak aspoň pár ;-) a liláček se hlásí o nový domov ;-)





    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GENTIANA: přesně, dospělé orientálky lezou nejradši po svých páníčcích :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Po záclonách lezou jenom koťata.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    11BIBI: awwwwwwwwww jéééééé.

    Mám alergii. Tatínek má CHOPN. A dospělé orientálky by šplhaly po záclonách, lezly by mi do repráku a tak celkově rozebíraly barák. Taky jdu pryč.

    (Kecám, teším na fotky, ale kvůli zdravotním problémům kočky obdivuju jen na obrázku či si mě pučí kočky u kámošky)
    11BIBI
    11BIBI --- ---
    Holky dodám až budu doma a CHS je Bambola Ostrava a z Ostravy ;-) a klouček je lilový :-P maminka čoko tečka a táta lilový ;-) a je to milááááček :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    11BIBI: chceme hlavně víc fotek... jsou fakt nádherní :-)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    až teď jsem si všimnul tý myšky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam