• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    kdo rika, ze si vymyslis, ja mela kocku s permanentni riji taky, a ne jednu..jen proste jsem rada, ze kryt v deviti mesicich nemusim..ta , co mi mrouskala furt, byla Sophia, podarilo se ji vykastrovat az v roce a pul.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: vsak si to po sobe precti tady v tom postu, ty si myslis, ze nevim co znamena zanaseni tela hormony..? ale kryt kocku v deviti mesicich je pro mne totalni nesmysl. nedospela psychicky, kor siamka...ktere v hlave dospivaji o dost pozdeji.. holt maji smulu, ze jsou male a lehke, a tak po fyzce strance jsou rychlejsi, nez po psychicke. tedy jeste jednou. pokud nebude mrouskat kontinualne, nedostane HA, ani nebude nakryta, je to proti memu presvedceni.
    GIO
    GIO --- ---
    no ja nastesti falesky nezaznamenala a rije polevily, takze doufam, ze vydrzime o dost dele pres rok veku. jinak nemam prvni chovnou kocku, a nemam prvni siamku, myslim, ze mi nechybi zkusenosti s neustale mrouskajicimi zviraty, Soph kvuli tomu nesla poradne vykastrovat napriklad, ale kryt kocku v deviti mesicich - rad nerad - proste odmitam. ona to chvilku s prazdnymi cykly vydrzi, do tri let to nebude.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: sorry, ale mi kocka mrouska od pul roku, tu proste nenakryjes.) ted nastesti na par tydnu prestala a ostatni nemrouskaji vubec, hitparada. vsadim se, ze cerna zas zacne co nevidet ted.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: díky, uvidíme, jestli z toho něco bude :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jj, jsem si toho vědoma. Kocour už je nachystanej, kočka skoro taky, už jen doočkujem leukozu a při další říji jede na výlet.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no to mas pravdu. Kdyz chodila do sprchace, tak jsem si piskala. Ale aspon se Tonik naucil zavirat si dvere do pokojiku :)
    APRILMOUSE: asi to zkusim, kdyz se to da pouzit i do prani, to by kohlo byt fajn.
    Jako je mi jasne, ze uplne to odsmradit nepujde, ale kdyby to stahlo na pulku, bylo by to fajn.
    YENNEFER: nojo, u stare prikryvky bych to i prezila, ale pak koupim novou a u ni by me mrzelo, kdybych ji mela za pul roku vyhodit.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TYRKYS2: je to určitě úhlem pohledu, ale je to takovej bobek hubenej :) Obvzlášt proti Sněhuli, která při chůzi vypadá, že bude mít každým dnem další koťata. Jinak my máme doma chladno i v létě, takže spíme pod peřinou všichni :) i když aktuálních 22 stupnů znamená, že mi koukají ramena :D
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    APRILMOUSE: Ono je to taky asi úhlem fotky :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TYRKYS2: je malá. A já jsem dost velká. Ehm:D
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    APRILMOUSE: Ona je tak drobná? :-O A tohle mám po ránu skoro denně, pokud není vedro :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    A takhle jsem se dneska ráno vzbudila :) akorát Pocka odmítala otevřít očička a vstávat!

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no 100% ní není nic, ale tohle mi z vyzkoušených věcí přišlo nejpoužitelnější.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: problem je, že je to pravidelně, jednou dvakrát se to vypere, pak už pomůže jen vyhodit... :-(
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela vsechno mozny, a nikdy nic stoprocentne nefungovalo, ani pis't weak a podobne vymozenosti.. tak jsem skepticka
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: Pitomá t9 mi tam dopsala háčky, tak si je umazni :-) na mobilu nejde moc opravovat
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAIKOR: http://www.likvidator-pachu.cz/produkty/zvířata tohle je dobry, používali jsme v největších krizich. Vyhnout se vůní vanilka :-)
    GIO
    GIO --- ---
    no... tezko... bohuzel.

    siamka v riji, to je za trest_))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    poraďte mi osvědčený likvidátor pachu. Žofi vždycky když má říji, tak chodí klukovi čurat do postele a z té přikrývky se mi to nedaří uplně vyprat. Jak ten pach z toho dostat?
    GIO
    GIO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam