• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE:
    GIO:
    Tak na mě prosím myslete, až ty kotátka polezou na svět.. Muž je mazel (fakt děsnej), takže mazlení a rozmazlování zaručeno.. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: ten flekatý čumáček!!!
    GIO
    GIO --- ---
    nase cerna bude mit kotata tak na tom jare rekneme, ale dopredu nic neslibuju teda..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    VODOMERKA: preposlala jsem tuto pamatnou vetu priteli a dostalo se mi jen odpovedi : "su to posuk kocky, ziadna falosna propaganda kockomilov ma nepresvedci" :D
    a to uz to jednu chvili vypadalo tak nadejne :))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Nj, vždyt píšu - vezmeme si dvě kotátka, alespon to budem mít při jednom, tu východu :-) Jedno černý a druhý... se uvidí, jen aby to byl Kocourek a Kočička a spíš na mazlíka, na výstavy fakt nemám kdy... :-)
    Projdu Vám stránky a pořeším rezervační termíny na budoucí kočičátka :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GENTIANA: Macek je dobrý, ale už máme Micinku (u mámy teda), a to by bylo moc jak ze vsi :)


    LEENVECKA: Kvádřík je ke Kouli super, nadnesu to doma :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Kvadrik :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Dodekahedron, zkráceně Macek.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    VODOMERKA: Já vím, proto bude kočka Koule :) a právě proto nevíme, jak bude Kocourek :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: zrovna orientálky jsou dost hubeňouři. a tím, že budou dvě, vy získáte trochu času i pro sebe. a ne-šílený kočky ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Pejska nemáme. Říkala jsem mužovi, že Orientálky musej bejt alespon dvě a přes "no to ses zbláznila, no to sem si na sebe ušil bič" sme se dostali "a budeme mít teda kocourka a kočičku? já bych chtěl, aby byli černí. nebo alespon jeden. ale kastrovaný! A kočka se bude jmenovat Koule (máme rádi příběhy kočky Koule) a jak se teda bude jmenovat Kocourek?"
    Takže tak :-) (On je prostě nejlepší)..
    Kotátka jako teď k zimě? že bych si je přála pod stromeček? :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Doma kočičku nemáme.. Potřebuji stále společnost? Mama kočičku ma a ta jiný kočky úplně nesnáší..
    SARRI
    SARRI --- ---
    BESTIEVSAMETE: tak doufam, ze uz jednu kocku mate ... usatice by mely byt aspon po dvou totiz .. pro jeji i vase dobro
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Jupííííí, muž řekl, že s větším bytem můžeme mít kočičku!! :-) (asi byl zrovna naměkko, ale to nevadí, to už zpátky nevezme).. Neplánujete někdo na jaro vrh orientálek? :) Chtěla bych ušatici :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Jasne tecka.
    GIO
    GIO --- ---
    ale vyfot ji zas za mesic a natazenou:)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: tečka.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: všechny víčka už se nasbíraly na Ransdorfa (a stejně mu nepomohly) ;)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: takze dve holcicky? hezky :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: náš husky, když ještě babička s dědou bydleli na dědině, lovil víceméně ze sportu. Pravda, na slepičí dvorek nelezl samovolně, děda ho tam vždycky pustil, protože "naši psi vždycky věděli, že naše slepičky se nežerou", ale on měl cvičené lovecké, kteří drůbež nosili na povel a mrtvou. Jednou zařvaly tři, než někdo přilítl a čokla ulovil.
    A babička to prostě brala jako úradek boží, padla slípka, tak se postavila voda a šlo se škubat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam