• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    banminth pasta nebo pilule?

    protoze jsem ji nemohla sehnat kdyz byly holky male.. ze je pry nedostatek na trhu, vypadek ve vyrobe ci co
    GIO
    GIO --- ---
    giardie se chovaji dost jinak, krom toho entizol mam v supliku,))
    kazdopadne ona spis bude imunologicky slabsi, v kombinaci s citlivosti na nejakou slozku potravy.

    momentalne odcervuju broadlinem, canavermem a tak..
    GIO
    GIO --- ---
    no zatim ne, ale asi na to dojde.. jinak odcervovane jsou pravidelne a sirokospektrama
    GIO
    GIO --- ---
    mliko nema no.. ale citlivejsi zaludek Lorien znamena, ze cas od casu nezere boji asi boli bricho, bo neco sezrala co nemela... a ted zrovna nezere a snazi se kojit.)) ale uz aspon pije, tak snad se brzo i normalne naji, jinak prijede pani doktorka s osklivou injekci zase:))(a ze se tyhle male mirumilovne 2D holcicky umi branit jako lvice, ani ospalku jim vklidu nevyndam, a to ej mam od miminek, furt v pazourach, proste kocky s nazorem:)
    GIO
    GIO --- ---
    jako.. devitimesicni kotata a tecka se furt pokousi kojit.)) to je fakt mamanek,)
    GIO
    GIO --- ---
    pisu si.)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE:
    GIO:
    Tak na mě prosím myslete, až ty kotátka polezou na svět.. Muž je mazel (fakt děsnej), takže mazlení a rozmazlování zaručeno.. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: ten flekatý čumáček!!!
    GIO
    GIO --- ---
    nase cerna bude mit kotata tak na tom jare rekneme, ale dopredu nic neslibuju teda..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    VODOMERKA: preposlala jsem tuto pamatnou vetu priteli a dostalo se mi jen odpovedi : "su to posuk kocky, ziadna falosna propaganda kockomilov ma nepresvedci" :D
    a to uz to jednu chvili vypadalo tak nadejne :))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Nj, vždyt píšu - vezmeme si dvě kotátka, alespon to budem mít při jednom, tu východu :-) Jedno černý a druhý... se uvidí, jen aby to byl Kocourek a Kočička a spíš na mazlíka, na výstavy fakt nemám kdy... :-)
    Projdu Vám stránky a pořeším rezervační termíny na budoucí kočičátka :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GENTIANA: Macek je dobrý, ale už máme Micinku (u mámy teda), a to by bylo moc jak ze vsi :)


    LEENVECKA: Kvádřík je ke Kouli super, nadnesu to doma :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Kvadrik :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Dodekahedron, zkráceně Macek.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    VODOMERKA: Já vím, proto bude kočka Koule :) a právě proto nevíme, jak bude Kocourek :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: zrovna orientálky jsou dost hubeňouři. a tím, že budou dvě, vy získáte trochu času i pro sebe. a ne-šílený kočky ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Pejska nemáme. Říkala jsem mužovi, že Orientálky musej bejt alespon dvě a přes "no to ses zbláznila, no to sem si na sebe ušil bič" sme se dostali "a budeme mít teda kocourka a kočičku? já bych chtěl, aby byli černí. nebo alespon jeden. ale kastrovaný! A kočka se bude jmenovat Koule (máme rádi příběhy kočky Koule) a jak se teda bude jmenovat Kocourek?"
    Takže tak :-) (On je prostě nejlepší)..
    Kotátka jako teď k zimě? že bych si je přála pod stromeček? :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Doma kočičku nemáme.. Potřebuji stále společnost? Mama kočičku ma a ta jiný kočky úplně nesnáší..
    SARRI
    SARRI --- ---
    BESTIEVSAMETE: tak doufam, ze uz jednu kocku mate ... usatice by mely byt aspon po dvou totiz .. pro jeji i vase dobro
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Jupííííí, muž řekl, že s větším bytem můžeme mít kočičku!! :-) (asi byl zrovna naměkko, ale to nevadí, to už zpátky nevezme).. Neplánujete někdo na jaro vrh orientálek? :) Chtěla bych ušatici :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam