• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    YENNEFER: tak to je pak vše v pořádku :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: já to pochopila tak, že dorazily ty krabice .-)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    krabice nevyhozovat! Pro kočku budou zajímavější než jejich obsah ;))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Přišly kočičí potřeby (a to uz některý máme doma ;) )


    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    až budou teď moje kočky na dovolený u koček rodičů, tak doufám, že se konečně naučej aportovat. ať to hraní s nima mám snazší :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    krabice!!!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZUZKAOU: nad tím jsme se dost nasmáli :-D Prej se konečně užijou moje krabice od bot :-)


    YENNEFER: mávátko už je na cestě ze zoohitu :-) tkaničky sežere mužovi, na aportování koupíme měkké míčky..:)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BESTIEVSAMETE: kočičí mávátko s peříčkama a u nás frčí i tkaničky a silnější provázky na aportování
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GENTIANA: no je to kotě od ragdolla ale nepapírák z útulku, kamarádka to někde ulovila...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    YENNEFER: Pouliční směs s odznaky? Podobně vypadala Kocúr zamlada, jenom měla tmavší ocas, jako lemur.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BESTIEVSAMETE: krabice, krabice, peříčka na udici, krabice, měkký míčky a nebo srolovaný ponožky na aportování, krabice, laserové ukazovátko a krabice.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Tak škrabadlo, síť v okně, mistička (zatím jedna, zítra jdeme pro další 2), záchod, stelivo, žrádlo, další žrádlo, hračka... :-D
    Mimo to jsme ji vyklidili pár polic v naší Ikea knihovně, aby měla kam prolejzat a muž prohlásil - ale dáme ji tam polštářky, aby to neměla nepohodlný!! :-D
    Tak snad jsme ready... :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    nevíte náhodou někdo, co je tohle za zbarvení?

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak po dlouhé době řvousenka

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak od příštího pátku bydlí Siamská princezna s náma... Mužovi sem rozmluvila tento pátek, těší se jak malej :) A půjdeme shoppovat, přijímáme věechny rady, co kočička určitě musí mít a bez čeho nemůže žít :-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    BESTIEVSAMETE: viděla na vlastní oči a je to paráda, chci taky zakoupit domů :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tady je to wc :-)
    Curver Rattan Toaleta pro kočky od 999 Kč | HLEDEJCENY.cz
    http://toalety-pro-kocky.hledejceny.cz/curver-rattan-toaleta-pro-kocky/
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Pneumotorax, jo? Pěkná výmluvička.. :-/ No tak držím palce, ať se Ti podaří ji vyhnout.

    Jinak, našla jsem skvělou přenosnou tašku - ona mi neprijde, protože muž bude větší Kočičí pán, než já a tak bude chtít nějakou rozumnou barvu, ale je krásná :)
    http://www.potreby-pro-psy-kocky.cz/...ky-kocarky/28-2-tasky/5/2345-Argo-cestovni-taska-pro-psa-pink

    A taky sem teda našla štýlovej kočičí záchod :-) Pro tu zvěř jsou krásný věci... :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Ježíš fuj, to je hnus :-/ ale tak když už se ví, jak se opravdu jmenuje, tak stačí si nechat ukázat OP nebo ŘP od osob s podezřelým vzhledem? :)
    Jinak je to ale děsivý. Nejvíc kvůli tomu, že takhle narušená osoba může žít sama bez dozoru :-/
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: hihi :))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no..:) jesteze mame vic domu, aby se ty ostatni mely kam schovat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam