• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: jezuskotku, kdyby to byla holka, tak ji beru -HNED!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: on ještě roste. Ale nápad je to dobrý. Až syčáci dokončí růst, necháme jim ušít vodítka :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: ty mu právě nesedí, volný krk a těsný hrudník. A jsou všechny takový nanicovatý. Asi budu hledat v obchodě pro malé psy.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Mno.. Uz nechce jinam. Ani když sem zavřela vršek :-)

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MAR_TINA: Od Trixie.. Ale ja vybírala spis pěkný,nez co jinyho. Firusi se nelibej,kouká na me jak na vraha :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: jaký jsi koupila kšírky? Potřebuju nějaký nový, pohodlný, bytelný a dost velký na rusáka. Vypadá, že chce chodit ven každý den, nejméně na hodinu a ze zahrady i do okolí :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: ty střešní okna jsou šikmo a vysoko.. je to spíš pro můj pocit, nemyslím, že se Firuše naučila lítat :)
    Jinak princezna dneska dostala další balení ND granulí, nové mávátko (poslední nové je prej ošklivé a ona chce stejný, jako to první, co už rozkousala úplně :-D), přepravku, pamlsky, pastu na chuť k jídlu (ačkoli nemyslím, že už je to nutný a funguje to spíš jako odměna) a ještě teda kšírky. Ne že bych ji chtěla proboha tahat někde na vycházku, nebo tak, ale chci ji zkusit s sebou za nějakej čas vzít na hory. Je tam před chalupou krásná louka, mohla by se s náma jít podívat. Ale to dostane na výběr a když bude jakýkoli protest... tak mám krásný fialový kšírky úplně na houby :-D..

    No a do dalšího měsíce má útrum, tolik nestojej ani moje nový boty :-p
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Super, to je přesně to, co chci. jen to tam nacvaknout! Super!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE:
    SCHWALBE: Maloušci :) at se jim daří ;)
    GIO
    GIO --- ---
    to vypada dobre!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Potřebovala bych ještě zasíťovat střešní okna - bez vrtání... Nevíte někdo jak na to? :)
    Ne že by Firuš měla přes střechu kam utéct, ale občas spadne i z postele...:-D
    GIO
    GIO --- ---
    TESAY: je to kus od kusu no.. kdyz cestuji casto, nesou to podstatne lepe.. a kdyz to neni jen na veterinu s nejakym problemem, jako u nas.)))

    TESAY
    TESAY --- ---
    BESTIEVSAMETE: náš kocour cestuje často a velké vzdálenosti (4h) a nikdy žádnou nehodu neměl.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GIO: Hele Firuše to nedělá. Minimálně to neudělala za cestu k nám... tak uvidíme :)
    GIO
    GIO --- ---
    tyjo to jepekna prepravka.. az na to , ze ja mam teda dost s kockama zkusenosti, ze se cestou nekam podelaji..Kordula to nedelala, ale jinak to dela snad kazda kocka, kterou nekam vezu:) Takze mam plastovou prepravku...
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Ani neee :-) ale uz je objednana,tak pak poreferuji ;-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BESTIEVSAMETE: u nás to teda máme oddělené :) Tse-Tung spí zásadně jen a jen se mnou, většinou je natlačený na můj obličej, ale během dne se intenzivně mazlí s partnerem :) asi se mu na něm lépe válí, nebo co. Mě vždycky jen překročí a uvelebí se na něm, a to ho přítel neustále otravuje, tahá za uši, packy, směje se mu a tak vůbec :D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Co kočkaři tahle přepravka? :)
    Cest.taška MAXIMA s extra lůžkovým prostorem 33x32x54 cm :: DogDreams-eshop
    http://dogdream-eshop.webnode.cz/products/cest-taska-maxima-s-extra-luzkovym-prostorem-33x32x54-cm/

    - Je to pouze na cestu k vetovi, případně na hory (zkusíme Firušku po konzultaci s majitelkou zvyknout na to, že na víkendy jezdíme na chatu - nemůže tam odtud utéct nikam ven)
    - Příští týden se stěhujeme, tak na stěhování, abychom ji mohli v klidu převézt a pak ji tam chviličku nechat, než se nastěhují všechny věci nahoru a ona měla pohodlí.
    - Nikdy bych ji nedala do kufru, ani k ní nic, co by na ní mohlo spadnout.

    Jinak ji teda klidně koupím tuhlehttp://www.zoohit.cz/shop/kocky/doplnky_na_cesty/prepravky/154665, ale je hnusná.

    Našla jsem více pěkných variant, překrásné jsou tašky do letadla, ale převážně malé a Firuš není úplně malá Kočka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam