• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEOWlavender
    BONIE
    BONIE --- ---
    DEBBIE: oookej .) můj preferovany vyrobce je myslím jasný .)
    BONIE
    BONIE --- ---
    heh.. no tak nakonec se valím s pár vybranými favority a můžu jen doporučit.. na stránkách je ceník a kdyby měl někdo joo zájem, klidně bych se domluvila na společném odběru balíku.. jakože se podělit o poštovné.. ráda bych si to objednávala i když už budu v čr..
    vlastní to sympatická paní, doma to má (jak jinak) samou levanduli a plno skleniček, do kterých vyrábí tu kosmetiku.. no tak nějak, jak bych si to za pár let představovala u sebe doma :)) takové výrobce moc ráda podporuju!
    KETA
    KETA --- ---
    BONIE: parada! zavidim :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    dnes jedu navštívit tuto levandulovou farmu http://www.waihekeblue.co.nz/ .. kdybych se nevrátila, hledejte mě tam, budu ležet ve své komnatě politá levandulových olejem :D
    BONIE
    BONIE --- ---
    JANICA: taky potřebuju obdivovatele od L'Occitane :)
    JANICA
    JANICA --- ---
    DEBBIE:
    BONIE: JJ, damy, ja mam od sveho obdivovatele od L'Occitane krem na ruce a nohy s vuni levandule (jak jinak ,)) a muzu rict, ze ej to luxusni zbozicko....akorat, kdyz se podivam na tu cenu, tak s nim budu asi hodne hodne setrit, pac 1000 za krem na ruce asi nedam.... ,) Dost smutne...
    BONIE
    BONIE --- ---
    DEBBIE: no však já si tam chodím jen zlepšovat náladu.. ne nakupovat :)) jako ráda bych, to jooo .)
    BONIE
    BONIE --- ---
    příjemný článek o levandulové kosmetice L'Occitane
    http://blog.bigbrands.cz/2010/04/loccitane-aneb-navykova-vune-levandul.html

    jinak L'Occitane je vůbec úžasná kosmetika.. a obchody mají taky krásné.. chodím si tam zlepšovat náladu..
    KETA
    KETA --- ---
    JANICA: i v lekarne prodavaji chemky napr. Vichy... ja bych do toho nesla ;)
    kdyztak si opis slozeni a hod to do auditka prir.kosmetiky a holky ti reknou, jestli je to sracka nebo az tak ne.. :)
    JANICA
    JANICA --- ---
    SIAN: Ja jsem to prave objevila v lekarne u nas, tak jsem si rikala, ze tam asi uplne sracky prodavat nebudou....Kdyztak neco vyzkousim a dam vedet...ty kapesnicky byly v pohode?
    JANICA
    JANICA --- ---
    Slečny, nemáte náhodou některá zkušenost s touhle značkou/levandulovou řadou?



    http://www.esencialni-oleje.cz/produkty-tisserand/levandulova-rada/
    KETA
    KETA --- ---
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    SIAN: ten jsem dostala od segry k vanocum, je uzasnej
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    KETA
    KETA --- ---
    JANICA: uz se tesim! ;)
    JANICA
    JANICA --- ---
    KETA:
    DEBBIE:
    Hehe, nechame to vyzkouset Debbie a pak se uvidi, co z toho...Kazdopadne, damy, za chvili (cca 6 let) bude na trhu jiny dodavatel levandulove kosmetiky....a ta bude 100% prirodni...haha
    KETA
    KETA --- ---
    DEBBIE: skoda ze tam nepisou slozeni, ale podle me Dr. Müller moc prirodni neni... otazka je, kolik ty levandulovy silice tam tak muze byt a jestli to od nich neni jen takova habaďůra :)
    JANICA
    JANICA --- ---
    DEBBIE: uka jaky...:)
    KETA
    KETA --- ---
    DEBBIE: JANICA: diky ;)
    jj KETA:
    JANICA
    JANICA --- ---
    DEBBIE: Jak se hned ozvala, kdyz to je tyrkysove...:D
    KETA: Fakt ale je, ze to je krasne...:) To jsi delala podle toho odkazu niz?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam