• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEDASYSTEM DEFEKT
    KUBAL
    KUBAL --- ---
    RADIOACTIVE_MAN --- --- 22:49:24 20.2.2010 --- 00:01 :: diskuze :: KDO VI TEN TI ODPOVI!!!-rady,recepty,vyc
    jesi myslíš toho s tou kšiltovkou tak to bude asi nějakej vzácnej druh raptus pikošup, ale jesi myslíš toho za nim tak s obojkem, tak to bude zairus defektus.. v posledni dobe velky vyskyt, nebývale aktivní tvor 8)) .. v pozadí nejake nezname druhy v celku beznych jesteru.. :))

    HOUMLES --- --- 22:42:03 20.2.2010 --- 22:20 :: diskuze :: PazzWordCrakkerz, BackDoorMen, spotrebni
    copak je to za jestera na ty druhy fotce? :)
    [ SOJKA @ Ulov si svého ještěra! // blíží se sezóna, tak sypej fotky zvesela! ]

    fotky si dohledejte, já se musim smát:D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    RYSSA: sakra tam bylo mrožu ze ja uz zapomela kdo ji dostal a kdo ne:D
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    FANTAIL: no nevim:)
    nedavalas ji nahodou taky tu bilou žvejku ? ;))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    RYSSA: :DD vypadá to jakoby se tě bála :D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    RYSSA: ja ti dala vybrat ze žluty, modry a bílý:)) ty sis vybral tu správnou :D:D Ale jak Ti po ní bylo fajné celou noc ne :-))
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    RYSSA: ohohohoo,.-))tak to se omlouvam..no jo,talenti,.-))

    hlavne,ze ste za to mordovani s tim nevytahli toho ruzovyho jednorozce-ten tam byl dobre nastrcenej,-)))))
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    KZH: jj:)) vysvetlovalo by to naprosto vse:)ú
    KZH
    KZH --- ---
    RYSSA: z prachu.. ? tak v tom případě je mi to už úplně jasný:o)
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    KZH: 8-O
    cywole vlastne ani nevim...zvejku to pripominalo jen v ty pocatecni forme kulicka....
    v okamziku vlozeni "žvýky" do úst to byla ukoulena koulicka z mouky nebo z prachu
    KZH
    KZH --- ---
    RYSSA: a byla to vůbec žvejka?:o)
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    mne se ta zvejka normalne uplne rozpustila v puse a naprosto nedrzela pri sobe!!mouka hadr:)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    KZH: :DDD
    FANTAIL: jj, já měla barvy semaforu a ňám :)))) teď jsem si zrovna dala poslední, co mi zbyla :) chuť dětství :)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    KZH: :-DD
    KZH
    KZH --- ---
    FANTAIL: já byl vyžvejkanej i bez žvejky..:o)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    KZH: to byla jen ta BÍLÁ :D a tu si sám vybral, ostatní byli fajné, měl sis taky žvejknout :))))
    KZH
    KZH --- ---
    LETUSE: no já když viděl Rysáka, jaxi párkrát žvejknul a se slovy "jako bych žvejkal mouku", ji hned vypliv, sem radši s díky odmít..:o)
    LETUSE
    LETUSE --- ---
    FANTAIL: taky bych si dala, tyhle sou mnam:)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    FANTAIL: :)))))))))))))))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    sakra kdo to tam rozbil?
    http://pepitka.rajce.idnes.cz/Oslava_Kedoveho_ctvrt_stoleti_na_tomto_svete/#DSCN8848.JPG

    lovili jsme tam ty hracky a misto toho jsem mela plnou kapsu zvejkacek, kdybych vedela ze to nekdo rozbije, pockala bych :D:D:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam