• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUITEwordpress
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    WOJTISHEK: same here, yoast prezdivam balast
    PULKA
    PULKA --- ---
    WOJTISHEK: No, tady potřebuju Yoast. Už to mám - jedna uvozovka navíc, urgh. Ale díky!
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    PULKA: Asi to nebude uplne rada, kterou cekas, ale na drobeckovou jsem prestal pouzivat vsechno ostatni, krome NavXT. A vlastne i Yoast samotny jsem opustil :)
    PULKA
    PULKA --- ---
    Dneska asi nemám den - snažím se nastavit breadcrumbs v Yoast SEO. První položka nikdy nemá odkaz ?!? Proč, kde to povolím? Koukala jsem na filtr
    wpseo_breadcrumb_links
    a tam ještě odkazy mají všechny položky. To, že to nemá poslední je v pořádku, ale WTF? Díky za radu!
    BODY
    BODY --- ---
    MRTVY_KENNY: Diky moc, bylo to tim prehozenym prekladem
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BODY: to zni, jak kdybys mel u menu A udelany preklad obsahove z menu B.
    Anebo ano, tam se nastavuje dole zaskrtavatkama, kde se to konkretni menu ma aplikovat, ale pak bys to mel blbe v obou jazycich, ne jen po prepnuti.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    BODY: tohle vetsinou byva v polozce vzhled / menu, tam se nastavuje jake menu se v sablone kde uplatnuje + zda existuje jeho preklad
    BODY
    BODY --- ---
    Prosimvas, woocommerce, oxynebuilder, wplm - mam dve menu, bocni a horni. Po zmene jazyka se bocni menu zmeni taky na horni (polozkama, ne vzhledem), po zmene zpet se vse vrati do normalu. Tusite prosim nekdo, kam bych mel uprit svou pozornost k naprave? Diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HMm mám to byl to plugin AMP doporučovanej googlem. :(
    Co vy používáte AMP ?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    zustane to zasekle na preloaderu, zkusil jsi ho vypnout, co to na telefonu udela ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    netušíte proč se mi tato stránka nezobrazuje na mobilu :(
    Fotogalerie - Fotograf Aktu - Černobílá umělecké fotografie aktu - Praha
    https://www.fotograf-akt.cz/foto-umeleckeho-aktu/

    díky za help
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Existuje u produktů ve woo možnost, že mohou v reviews reagovat uživatelé na příspěvky sobě na vzájem jako to jde u admina ? Aby z toho vlastně bylo takové vlákno. Jaký je na to spolehlivý a osvědčený plugin (klidně placený). Co jsem vygoogloval dva tak mi jeden nefuguje vůbec a druhý tak polovičatě kromě toho, že je dlouho neaktualizovaný tak hledám solidnější řešení

    Děkuji

    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    REFLEX: Tak nakonec to vyřeší custom plugin od wpify, kde nám to dají zdarma výměnou za to, že to mohou testovat na naší subscription stránce a budou si to moci v budoucnu používat.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    JUNIOR: co Stripe? Ten toho umi hodneJUNIOR:
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Zdravím,
    neřešil zde někdo automatické strhávání ? Aby se každý měsíc strhávala částka do odvolání ? Zatím jedinou bránu, která by to uměla, kterou jsem našel tak je gopay , ale chtějí za to 6500 Kč jenom kvůlli tomu že to připojené na membership plugin co já nepotřebuji a přijde mi to skoro dost 3 500 ročně navíc. Já potřebuji aby to prostě automaticky strhlo peníze a udělalo objednávku ve woo buď jako úspěšnou objednávku nebo nedokončenou pokud platba neproběhla
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    PULKA: to je presne ono, sem debil , asi jsem to tam zkousel bez mezery nebo v cem byl problem , ale na prvni dobrou mi to nejelo. dekuju moc
    PULKA
    PULKA --- ---
    KALIF_WH: Asi tomu úplně nerozumím, ale pokud chceš k tomu všemu přičíst 3000, tak takhle:
    $cart->add_fee( __( 'Poplatek za montáž', 'woocommerce')." ($percent%)", ($cart->get_subtotal() * $percent / 100 + 3000) );
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Mam dotaz, nahodil jsem si custom checkbox na pokladne ktery mi pocita poplatek za montaz z ceny kosiku klient ted prisel (i to pred tim byl jeho napad) s genialnim napadem, ze krome procentualni castky by tam chtel ke vsemu pocitat 3000kc pausal za montaz . jde je jednoduse upravit ten radek vypisu o pricteni 3000 nebo to budu muset udelat jinak ?
    $cart->add_fee( __( 'Poplatek za montáž', 'woocommerce')." ($percent%)", ($cart->get_subtotal() * $percent / 100) );
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    PULKA: Díky, budu hledat dál. Ty šablony emailů už mám tak nějak zmáknutý, takže nebude (snad) problém.
    PULKA
    PULKA --- ---
    THEODORT: jj, ještě z velký trojky služeb Strattic a Shifter. Ale můžeš si to generovat i sám generovat i sám. Takhle je třeba vyřešeny koronavirus.mzcr.cz - kluci k tomu pak sepsali článek i se zdrojaken, kdybys chtěl mrknout https://naswp.cz/pr-krizova-microsite-v-cloudu-za-par-hodin/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam