• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    Zde řešíme problémy, potíže a neznalost. Pokud chcete ventilovat svoje vlastní nedostatky, tak budete smazáni.

    Související kluby:
  • [ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]


  • Co přijde:
  • Tipy a rady pro vkládání inzerátů

  • Tipy na to, jak pohodlně odebírat inzeráty

  • Co do tržiště nepatří

  • Hlášení problémů - co a jak.
  • rozbalit záhlaví
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Můžu mít jeden fakt hoooodně blbej dotaz? Jak mám přidat fotku rovnou do diskuze? Přes Imgashack, přes přímou URL? Zkoušel jsem to a házelo mi to jenom odkaz, díky moc. Vim sem bukvice....
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: ten klub tu stale je.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Aha takže tedy něco jako jsem navrhoval na začátku - udělat lépe kategorie a možnost sledování různých kategorií naráz. Třeba všechny až na sběratelské předměty.(Pivní tácky atd.) ;)

    Rozhodně kategorie jako jsou teď jsou nedostatečné. Byl tu klub na jejich správu, ale asi by bylo nejlepší ji předat tomuto klubu.
    HASH
    HASH --- ---
    ten sleduju
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HASH: Dělej jako já - Sledovací klub pro celé tržiště. Zbavíš se aktualizací
    HASH
    HASH --- ---
    ja sledovaci kluby neresim, ja klikam na "market" - zajima me vsechno krome 10% typu veci, ktere tvori >50% nabizenych inzeratu a vklada je tam 10 lidi
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: v tech sledovacich klubech funguje normalni ignore list a pokud uz nejaky pivni tacek hledas, melo by ti ho to najit i od takovych lidi, ne?

    kazdopadne mit ignore pro trziste, ktery by se projevoval jen v tech sledovacich klubech, to by moc neslo.
    HASH
    HASH --- ---
    Neslo by blokovat na trzisti urcite uzivatele ?
    Lokalni ignore list.

    Uz je to tu jak na aukru, kde kdy si da clovek zobrazit posledni aukce, tak na nej lezou jenom kokotiny typu pivni tacky, hadry pro mimina, znamky a veci z pudy...

    a veci tohodle typu [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Práce z domova se smlouvou / celá ČR ] bych zakazal z fleku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam