• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXAK: no je potreba flash, nic jineho me nenapada.
    ALEXAK
    ALEXAK --- ---
    NYX: U mě bohužel to tlačítko nefunguje (vypadá jako prázdný čtverec v kolonce "fotografie" a po kliknutí se nic nestane). Stejně to vypadá i v "osobní/soubory". Zkoušel jsem to v Chrome i Firefoxu. Mohlo by vadit, že používám Linux, ale na jiných webech nemám s uploadováním problém. Nevíte prosím někdo, co je špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    CWRCEKK: po ulozeni inzeratu je tam tlacitko na prilozeni fotek.
    CWRCEKK
    CWRCEKK --- ---
    chcem sa spytat ako mozem vlozit fotku do inzeratu?
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMITO: nepatri tohle stejne spis do udalosti?
    ADAMITO
    ADAMITO --- ---
    Mohu inzerovat na trzisti placeny kurz pro verejnost, ktery nabizi Prazdninova skola Lipnice (jako neziskova organizace)? Je to chapano jako nekomercni inzerat? diky za odpoved
    IVUCHACHA
    IVUCHACHA --- ---
    Muzu dat do inzeratu offering work, ze jazykovka kde pracuju shani novy klienty a nabizi provizi za kazdyho dohozenyho klienta? dik
    TIP
    TIP --- ---
    KEJML: dovolim si nesouhlasit, dyt inzerat muzes kdykoliv libovolne promazavat a upravovat
    KEJML
    KEJML --- ---
    PETJU: Zas takhle může snadno označovat co už je prodané a co ještě ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já sleduju denně celé tržiště pomocí jednoho klubu.

    30 knižek, nebo 30x jiný člověk co hledá práci je pro mě absolutně to samé.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja uz trziste neresim. neda se v tom orientovat... a mam klid :D
    PETJU
    PETJU --- ---
    NYX: No dobre ale to ten clovek snad muze tech 150 knizek nasypat do jednoho dvou inzeratu, ne? Co knizka to post mi prijde dost na hlavu. Takhe jsem to myslel.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Souhlasím s nyxem, příliš mnoho inzerátů není důvod někoho blokovat.

    Jinak, ale pro ušetření zmatků při scrolování v klubu/tržišti, bych barevně odlišil kategorie, aby se tak zmenšila šance, že člověk omylem přeskočí někoho.
    NYX
    NYX --- ---
    PETJU: a bude lepsi situace, kdy to tam ten clovek bude davat po par kouscich kazdy den? takhle to aspon muzes preskocit vsechno najednou.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Nebylo by mozne zavest nejake pravidlo pro pocet po sobe jdoucich postu od jednoho id?
    Myslim, ze ten spam, co napriklad ted predvadi id starakrysa neleze na nervy jenom me.


    HELL753
    HELL753 --- ---
    Čau,
    chtěl bych se poptat, jestli je v pořádku uvést inzerát, kde nabízím služby jedné společnosti, v které pracuji. Služby to jsou jak pro firmy, tak i pro živnostníky atd...
    Díky
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: offnyx trziste mam v planu, bude pak zaskrtavatko u kazdeho inzeratu + moznost primo nejak kontaktovat zvenci inzerujiciho.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Bylo by možné v nastavení udělat vobly, aby tržiště bylo zobrazitelné i offnyx?

    Posílám to občasl lidem mailem a ti co mají N900 a Androidy atd nemají moc chut se pokazde prihlasovat.
    CINA
    CINA --- ---
    NYX: Jo tam moje myslenka presne smerovala .... byl to jen teoretickej rozbor pravidel, neb nemam ted konkretni priklad, dik ;o)
    NYX
    NYX --- ---
    CINA: dej priklad. ale nejak obecne receno by asi melo byt mozne tu vec koupit aniz by clovek videl cokoliv z toho externiho webu, tj. mel by tu byt dostatecny popis a cena, melo by mozne prodejce kontaktovat tady apod.
    je to tam hlavne aby si tu lidi jen nedelali reklamu svym aukcim na aukru apod, kde se clovek musi registrovat, nezna predem ani cenu atd. posledni dobou se to mnozilo.

    pokud pridas linky, kde jsou treba lepsi fotky nebo vic informaci a uvedes to tak, nevidim v tom problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam