• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    HONZAK23
    HONZAK23 --- ---
    čau, dotaz, můžu dát inzerát na fosilní mramorový věci z Maroka? jen pár kousků, potřebuju se toho zbavit :) dík
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Ne to nepotřebuji stahovat, spíš jestli to plánuješ nějak omezit. Protože mám pocit, že brzo překročím stovku ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: no db se zalohuje cela kazdy den, soubory jednou za cas. manualne si to stahnout k sobe na disk ted nejde a ani nejak zvlast nevidim duvod.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No jestli ty data zálohuješ (Je to nové a neprioritní, takže by to třeba zálohované být nemuselo)

    Jestli je tam nějaká forma archivace (Jako třeba v poště při překročení počtu zpráv)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Fotky jsou, aspon tak jsem to pochopil, v osobních souborech než je smažu.

    BTW: dokonce by se mě líbilo i JQuery na rozbalení schovaného inzeráty jenom kliknutím na header.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: no stale uplne nechapu jaka zaloha apod?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Tržiště - Moje - Seznam prodaných inzerátů, jejich fotky atd.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: nechapu co ted presne mas na mysli.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jak se řeší záloha tržiště? Docela jsem si zvyknul na to mít všechno jako prodané a mít díky tomu slušný přehled i mimo moji DB.

    Tak jestli se to nějak řeší, nebo jestli to bude omezené atd.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    MCKIDNEY: Tenhle problém jsem řešil už před půl rokem. Tehdy ještě nebyl venku ani firefox 13.0.0. Jika opravdu mám vše aktuální. Mimo jiné mi firefox dlouhodobě padá při pokusu nahrát fotky i na facebook. Stejný problém mám i při použití MS Explorer.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    AUTOLOKATOR: Je to problém firefoxu 13.0.1 prehraj zpět na 13.0.0 ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AUTOLOKATOR: Jo ve windows se mě to ale neděje. zkntroluj, že máš taky poslední flash
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    MCKIDNEY: Stejný problém. Když chci do inzerátu vložit fotky a kliknu na příslušné pole, tak mi spadne firefox. Vše mám aktualizované na nejnovější verzi, takže hádám nějaký problém v pokročilém nastavení. OS: Win XP.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Stává se to při obou situacích.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: to tam nahravas po jedne nebo jich vyberes vic najednou a nahravas vsechny?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zatím workaround: click, alt-tab do dotazu, nahrát soubor, uložit inzerát a zopakovat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tlačítko pro přiložení fotek seriozně buguje v linuxu.

    aktuální firefox, aktuální flash aktuální Fedora 16.

    nejhorší na tom je, že se zdá, že flash není tvůrce toho problému. Konkrétně to tlačítko přiložit nikdy nezaregistruje odkliknutí a fotky se zaseknou v nahrávání po první fotce.
    WEZELI
    WEZELI --- ---
    Hello, I have a problem adding an item I want to sell, the top alert says: Used value not allowed for this property: (margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px) and it tells me this what ever I put there.
    Thank you.

    Y.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam