• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Vy ste potvory, takhle mu kazit pracně budovanou reputaci...! :(
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EETEE: jj s tim sem se taky setkala a celkem me to pobavilo :o)) na muj dotaz jestli to spis neni dan matousek se tvarili velmi prekvapive :o))
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: Tak tam šlo spíš o to, že když jsem po větě "On má rodiče španěle" dostala záchvat smíchu, jsem byla přesvědčována, že je opravdu španěl!!!, protože to říká i jeho kamarád a ten ho zná už delší dobu!!! :-D
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    GORGLIN: Spíš pozohýbanou minulostí:-)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Tak to že je to španěl s pohnutou monulostí už víme, ne?
    EETEE
    EETEE --- ---
    Tak podle spolehlivých zdrojů a jejich fotodokumentace se „Mario Ramirez“ dá v současné době nalézt v areálu tvrze Hummer… Což tedy bude informace asi jen pro věřitele a obdivovatelky…!? ;-)
    Spolehlivý zdroj mi také prozradil, že Ramík je španěl!!!, a měl dosti pohnutou, dramatickou minulost!


    ...a tak jsem taky dala k dobru pár historek… ;-D
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    Jsem si řekla že to sem hodim: Můj moc oblíbenej ruskej film o Baronovi Prášilovi i s docela dobrejma aj titulkama! zkoukněte někdy

    http://www.youtube.com/watch?v=sj82II0EAks
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    v kterymkoliv, kde pajzl řikaj jenom ženský ;)
    Dobrou..
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    V kterým vidlákově používají slovo "čtverka"??? ;)
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    jojo, Myška to bylo za Náhorní (Šotek,Půlčík,Dřup a Chumbaba) a patřila do čtverky Mína,Majda,Myška a Gábina. Rokem si jistej nejsem. Sakra, vždycky když píšu životopis, tak to taky střílím od boku, páč netušim, kam mi za ty roky různého stěhováni zmizeli všechny ty nedůležitý papíry.. :D
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SEBEL: jj pravda
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    MAIKA: Myšku si nepamatuješ, neb si jí nepamatuji ani já. Když jsem ho poznal, už byl z Dryádkou. Myšici si pamatuješ, když s náma chodila trénovat k planetariu.
    EETEE
    EETEE --- ---
    MAIKA: Myšice je tmavovláska, a ten popis by i na Myšku seděl, ale je možný, že to je nějaká další třetí osoba... :-)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    EETEE: mno mozny to je no... delsi spinavy blond vlasy... mam ji nekde na fotce, ale bylo to za dob jeste co si pamatuju Hemiše, bidáka a spol., ale mozna myslim myšici ...
    EETEE
    EETEE --- ---
    MAIKA: Obávám se že ty taky spíš myslíš Myšici...
    Myška mohla být s Ramirezem tak kolem roku 1998-99? A to jsem Tě ještě neznala.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    EETEE: myšku si pamatuje, to jsme byli spolu tenkrat s matkou
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    FOSSY: Jak kdy. Taky píšu u některých historek a ne u všech:-) A když tam je ten komu se to stalo, tak to nechám říct jeho, to je přece jasné:-)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    SEBEL: Ale když tam je ten dotyčný přítomný? A není jednodušší říct: Kamarád mi vyprávěl... nebo Kamarád zažil...?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    FOSSY: Přiznám se, že u některých historek to používám také, je to jednodušší, než osazenstvu vysvětlovat, kdo byl ten co to zažil.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Jsem si vzpoměl na jednoho "kamaráda", který vynikal jednou věcí a asi by sem patřil jen částečně. Jeho specialitou nebylo vymýšlení španělských předků a nočních vojenských misí (když si vymýšlel, tak mírně a v mezích uvěřitelnosti), ale sprosté krádeže vzpomínek. Opakovaně a nezřídka se stávalo, že tenhle člověk začal vyprávět ve společnosti cizí historky v první osobě. Ono to nebilo tak do očí, jako vymýšlení nebo UL, ale prestiž mu to navyšovalo. Vtipné (nebo smutné, záleží na úhlu pohledu) byly momenty, kdy půjčenou vzpomínku používal v přítomnosti "původního majitele".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam