• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    LO_:
    Mario Alvaro Ramirez, takhle to má celé, ne?
    On si tam dal ješět de tento?
    LO_
    LO_ --- ---
    GORGLIN: prijmeni je "de Lluede" ne?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    EETEE: tak jo, tak mi taky na moje narozky mužeš říct jménem a nemusiš mi řikat "fotr" XD
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Spousta lidí mi říká Josefe, nemám s tím žádný problém.

    A rači už to nerozváděj.

    Já taky celkem nechápu, jak k něčemu takovému dojde, proto jsem se Víly ptal.
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: :-DDD Heeeezkýýý! Mně by to za to teda nestálo! I když, až budu mít příští rok narozeniny můžu ti alespoň jeden ned říkat jménem? :-DDD

    PS: Ehm, to byl vtip!!!
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Třeba měla narozeniny a byl to dárek.

    Nebo si to možná vyprosila.
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: Tak když vím, že je to tomu člověku vyloženě nepříjemné, nebo mně požádá abych to nedělala... ;-)
    Ale "časově limitované povolení k oslovování"... ;-D
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    A když tě potom požádá aby jsi to nědělala?
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: No já teda nevim, ale kdybych někomu chtěla říkat jménem, tak se asi dovolovat nebudu... ;-)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    FOSSY:
    Když to bereš takhle.
    V tom případě si své místo na výsluní zaslouží.
    Je to úspěch, který mu nezávidím, ale ani neupírám.

    A protože si vážím i tebe, neřeknu mu, že jsi ho přirovnal k Esmeraldě.

    Jo a jak se víla ptala na to skleněné oko.
    Já to znám, že byli někde na bitvě a tam při večerním šprímování dostal loučí do obličeje.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    GORGLIN: Jenže i v tom výsměchu je jistá forma obdivu. K jeho odhodlání lpět na očividných nesmyslech, k jeho nezlomnosti, s níš na svých pohádkách trvá i před posluchači, kteří znají pravdu, k jeho fantazii a k odvaze, s jakou čelí skeptikům a škodolibým pochybovačům :)))
    Jistě, pro Ramireze je nesmírně důležité, jak ho vidí ostatní, tak si prostě uzpůsobuje svoji osobní historii tak, aby ho lidé viděli podle toho, jak to on chce - jako jednookého hrdinu s krví smísenější než piňakolada, s rodokmenem čivavi - šampiona a s původem i minulostí prodchnutými romantikou jako Esmeralda. Ale myslím, že zájem, který se tady o něj a o jeho bajky projevuje, byť ho nikdo snad léta neviděl a byť všichni vědí, že je až chorobný lhář a ne zrovna poctivec... To je svého druhu nesmrtelnost a úspěch X)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    VILA:
    Říkej mu jak chceš, ale pochybovat o čistotě jeho modré skotskoirskošpanělské krve?
    To jsi tedy fakt přehnala.

    Jak dovoleno? To se k tobě přivinul a špitnul to do ouška, že když budete sami můžeš mu říkat Dane?

    Když tak o tom přemýšlím, tak si to nové jméno poskládal tak, že se mu vlastně říká příjměním. Není to trochu blbí?


    FOSSY:
    MRTREVOR:
    A myslíte že Ramiréz je ten typ člověka co potřebuje aby se o něm mluvilo bezohledu na to co a jak se říká?
    Mě vždycky přišlo, že vyhledával společnost, která ho bude obdivovat a ne se mu smát.
    VILA
    VILA --- ---
    FOSSY: To každopádně .))
    VILA
    VILA --- ---
    GORGLIN: Proč já bylo mi to dovoleno .))
    VILA
    VILA --- ---
    EETEE: Jéé ale historku se skleněným okem neznám .))
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    dokonce píše! 'S mi to vzal z pusi! :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Zjevně dosáhl svého přinejmenším v tom, jak moc se o něm stále mluví :)))
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    VILA:
    Rouhači
    EETEE
    EETEE --- ---
    VILA: Já jsem spíš chtěla poukázat na to, co jsou mu někteří lidé ochotni uvěřit...a někteří ho v tom ještě podporují... ;-)

    Ale 14dní ho smět oslovovat jménem, to je skutečně záviděníhodné... :-D

    PS: Ale docela mně mrzí, že už zapoměl tu historku se skleněným okem, o tom prý teď nemluví..., že by mu jako zázrakem narostlo nové!?

    Ale prý se teď pasoval do role fotografa...má nějakou pěknou kvalitní digitální zrcadlovku, jen ty fotky prý stojí za nic... :-D
    VILA
    VILA --- ---
    Hele já osobně sem s Ramirézem prožila asi tak 10-14 dní ve kterých sem mu směla říkat Dane...pokud jsme byli sami takže já nevím co to tady pořád řešíte. Všichni to přece víme že španělské ani skotskoirské krve či jaké koliv jiné než české nemá ani kapku :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam