• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    EETEE
    EETEE --- ---
    VILA: Já jsem spíš chtěla poukázat na to, co jsou mu někteří lidé ochotni uvěřit...a někteří ho v tom ještě podporují... ;-)

    Ale 14dní ho smět oslovovat jménem, to je skutečně záviděníhodné... :-D

    PS: Ale docela mně mrzí, že už zapoměl tu historku se skleněným okem, o tom prý teď nemluví..., že by mu jako zázrakem narostlo nové!?

    Ale prý se teď pasoval do role fotografa...má nějakou pěknou kvalitní digitální zrcadlovku, jen ty fotky prý stojí za nic... :-D
    VILA
    VILA --- ---
    Hele já osobně sem s Ramirézem prožila asi tak 10-14 dní ve kterých sem mu směla říkat Dane...pokud jsme byli sami takže já nevím co to tady pořád řešíte. Všichni to přece víme že španělské ani skotskoirské krve či jaké koliv jiné než české nemá ani kapku :))
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    EETEE: .. no, začínali ste bejt nalomený :oD No, z tý doby ho znal i Pavouk, který mi kdysi vyprávěl, že nerozumí tomu, proč jemu Ramirez krmí ty svoje historky, když se ti dva znají ještě z doby, kdy to byla skutečně jen přezdívka :o)
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADELEINE: Počkej, to skoro vypadá jako bys věřila, že tady o tom někdo pochyboval? :-)
    Já ho znám 12-13 let, z dob kdy "Ramirez" byla jenom normální přezdívka. Ty nejlepší pohádky začal šířit až tak rok, dva max. tři potom... ;-)


    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MADELEINE: myslim ze sme nekteri videli uredni ůejstro o prejmenovani coz nam staci :oD
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Nechci být indiskrétní, ale věřte mi, že Ramirez není španělského původu, ani jeho rodiče nebyli. Všichni byli Češi jak polena. Pokud má někde z matriky, či z genealogických rešerší vypátráno, že má špaňělskou krev, tak to prosim. A mám to ze zdroje, který bohužel / bohudík nelže.
    Ale tak nechme mu jeho pohádky. Kdyby v životě neudělal nic horšího, tak je to ok, none? Každý má svoje světy.
    EETEE
    EETEE --- ---
    PS: Na tom Hummeru teď George snad dělá správce, jestli jsem to dobře pochopila?
    A ano, to je ten kamarád, který zná Ramíka delší dobu a ví, že je přece čistokrevný španěl! ;-)
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Vy ste potvory, takhle mu kazit pracně budovanou reputaci...! :(
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EETEE: jj s tim sem se taky setkala a celkem me to pobavilo :o)) na muj dotaz jestli to spis neni dan matousek se tvarili velmi prekvapive :o))
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: Tak tam šlo spíš o to, že když jsem po větě "On má rodiče španěle" dostala záchvat smíchu, jsem byla přesvědčována, že je opravdu španěl!!!, protože to říká i jeho kamarád a ten ho zná už delší dobu!!! :-D
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    GORGLIN: Spíš pozohýbanou minulostí:-)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Tak to že je to španěl s pohnutou monulostí už víme, ne?
    EETEE
    EETEE --- ---
    Tak podle spolehlivých zdrojů a jejich fotodokumentace se „Mario Ramirez“ dá v současné době nalézt v areálu tvrze Hummer… Což tedy bude informace asi jen pro věřitele a obdivovatelky…!? ;-)
    Spolehlivý zdroj mi také prozradil, že Ramík je španěl!!!, a měl dosti pohnutou, dramatickou minulost!


    ...a tak jsem taky dala k dobru pár historek… ;-D
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    Jsem si řekla že to sem hodim: Můj moc oblíbenej ruskej film o Baronovi Prášilovi i s docela dobrejma aj titulkama! zkoukněte někdy

    http://www.youtube.com/watch?v=sj82II0EAks
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    v kterymkoliv, kde pajzl řikaj jenom ženský ;)
    Dobrou..
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    V kterým vidlákově používají slovo "čtverka"??? ;)
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    jojo, Myška to bylo za Náhorní (Šotek,Půlčík,Dřup a Chumbaba) a patřila do čtverky Mína,Majda,Myška a Gábina. Rokem si jistej nejsem. Sakra, vždycky když píšu životopis, tak to taky střílím od boku, páč netušim, kam mi za ty roky různého stěhováni zmizeli všechny ty nedůležitý papíry.. :D
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SEBEL: jj pravda
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    MAIKA: Myšku si nepamatuješ, neb si jí nepamatuji ani já. Když jsem ho poznal, už byl z Dryádkou. Myšici si pamatuješ, když s náma chodila trénovat k planetariu.
    EETEE
    EETEE --- ---
    MAIKA: Myšice je tmavovláska, a ten popis by i na Myšku seděl, ale je možný, že to je nějaká další třetí osoba... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam