• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    LODBROG:
    Takže to el tento je titul?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MADELEINE: Špatně čteš, děvče. Nalomený tu nebyl nikdy nikdo ani na okamžik - vždyť ho všichni ještě jako Matouška znají.
    Já kdysi viděl jeho občanku.

    Nenech se mýlit způsobem mluvy zdejších. Všichni pamatujeme .)

    LO_: El Luente, myslím.

    EETEE: Myslím že chtěl Trpaslík říct že si to R. poskládal tak, že se mu říká "čau Ramirézi" (tedy příjmením) a nikoliv "čau Mário" (tedy křestním jménem) ;)

    Nebo stále řešíte Vílino privilégium? ;)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    LO_:
    Mario Alvaro Ramirez, takhle to má celé, ne?
    On si tam dal ješět de tento?
    LO_
    LO_ --- ---
    GORGLIN: prijmeni je "de Lluede" ne?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    EETEE: tak jo, tak mi taky na moje narozky mužeš říct jménem a nemusiš mi řikat "fotr" XD
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Spousta lidí mi říká Josefe, nemám s tím žádný problém.

    A rači už to nerozváděj.

    Já taky celkem nechápu, jak k něčemu takovému dojde, proto jsem se Víly ptal.
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: :-DDD Heeeezkýýý! Mně by to za to teda nestálo! I když, až budu mít příští rok narozeniny můžu ti alespoň jeden ned říkat jménem? :-DDD

    PS: Ehm, to byl vtip!!!
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    Třeba měla narozeniny a byl to dárek.

    Nebo si to možná vyprosila.
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: Tak když vím, že je to tomu člověku vyloženě nepříjemné, nebo mně požádá abych to nedělala... ;-)
    Ale "časově limitované povolení k oslovování"... ;-D
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    EETEE:
    A když tě potom požádá aby jsi to nědělala?
    EETEE
    EETEE --- ---
    GORGLIN: No já teda nevim, ale kdybych někomu chtěla říkat jménem, tak se asi dovolovat nebudu... ;-)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    FOSSY:
    Když to bereš takhle.
    V tom případě si své místo na výsluní zaslouží.
    Je to úspěch, který mu nezávidím, ale ani neupírám.

    A protože si vážím i tebe, neřeknu mu, že jsi ho přirovnal k Esmeraldě.

    Jo a jak se víla ptala na to skleněné oko.
    Já to znám, že byli někde na bitvě a tam při večerním šprímování dostal loučí do obličeje.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    GORGLIN: Jenže i v tom výsměchu je jistá forma obdivu. K jeho odhodlání lpět na očividných nesmyslech, k jeho nezlomnosti, s níš na svých pohádkách trvá i před posluchači, kteří znají pravdu, k jeho fantazii a k odvaze, s jakou čelí skeptikům a škodolibým pochybovačům :)))
    Jistě, pro Ramireze je nesmírně důležité, jak ho vidí ostatní, tak si prostě uzpůsobuje svoji osobní historii tak, aby ho lidé viděli podle toho, jak to on chce - jako jednookého hrdinu s krví smísenější než piňakolada, s rodokmenem čivavi - šampiona a s původem i minulostí prodchnutými romantikou jako Esmeralda. Ale myslím, že zájem, který se tady o něj a o jeho bajky projevuje, byť ho nikdo snad léta neviděl a byť všichni vědí, že je až chorobný lhář a ne zrovna poctivec... To je svého druhu nesmrtelnost a úspěch X)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    VILA:
    Říkej mu jak chceš, ale pochybovat o čistotě jeho modré skotskoirskošpanělské krve?
    To jsi tedy fakt přehnala.

    Jak dovoleno? To se k tobě přivinul a špitnul to do ouška, že když budete sami můžeš mu říkat Dane?

    Když tak o tom přemýšlím, tak si to nové jméno poskládal tak, že se mu vlastně říká příjměním. Není to trochu blbí?


    FOSSY:
    MRTREVOR:
    A myslíte že Ramiréz je ten typ člověka co potřebuje aby se o něm mluvilo bezohledu na to co a jak se říká?
    Mě vždycky přišlo, že vyhledával společnost, která ho bude obdivovat a ne se mu smát.
    VILA
    VILA --- ---
    FOSSY: To každopádně .))
    VILA
    VILA --- ---
    GORGLIN: Proč já bylo mi to dovoleno .))
    VILA
    VILA --- ---
    EETEE: Jéé ale historku se skleněným okem neznám .))
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    dokonce píše! 'S mi to vzal z pusi! :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Zjevně dosáhl svého přinejmenším v tom, jak moc se o něm stále mluví :)))
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    VILA:
    Rouhači
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam