• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    TROGLODYT: Nemělo to být Tonáž???
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    .. a jak se nedavno ukazalo nejmenuje se vlastne Pepa ani josefina nybrz Tonáš.
    VILA
    VILA --- ---
    KACHNY: A tvrdí že je tonáš bratr
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EETEE: nebo je to hermafrodit!
    EETEE
    EETEE --- ---
    FOSSY: Ano, a já nezapomenu dodat, že se vlastně nejedná o Pepika Nováka, ale Novákovou Josefinu, která je moje sestra! A ačkoliv netuším jak jsem k ní přišla?, vím, že musí mít opravdu těžký život! Ona má pocit, že je muž a navíc multikulturní... ;-D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Takže:
    Znám jednoho Prášila, co si říká Shadi Diab, ale je to Pepa Novák z Mokropes. Když jede domů do toho vidlákova, tak tvrdí, že jede do Libanonu ne tak něco. Sehnal si i padělek pasu, aby se měl čím ohánět jako "oficiálním" důkazem. Má spoustu storek, občas nějaký tmavší spoluobčany podplatí, aby mu před kamarády zahráli "krajany" a předstírá znalost arabštiny. Myslím, že už je tím naprosto pohlcen a dokud doma v Mokropsech nevybírá kurník a neválí se u žabince na návsi, tak ani neví, že vlastně není arab.
    Politováníhodné...

    XD
    VILA
    VILA --- ---
    A na základě právě zjištěných okolností mohu potvrdit že žádný Shadi Diab neexistuje :))
    VILA
    VILA --- ---
    No a abych upřesnila to privilegium že jsem směla říkat Ramirézovi jeho opravdickým jménem...to bylo tak :)

    Jednou jsem ho po nějaké konzertě na kterej mě pozval dotáhla domů a nějak se tam potkal s mojí maminkou a představil se jí jako Dan no a já sem se toho chytla a on mě jen prosil abych mu tak neříkala před ostatníma no a že to trvalo jen 14 dnů?
    Pak už sem ho neviděla :))
    VILA
    VILA --- ---
    SHADDIE: To mi chceš jako říct že já sem se o tebe bála během války v Libanonu a ty ses válel v Mokropsech u rybníka????
    EETEE
    EETEE --- ---
    LO_: Já myslela de Cluede, to měl na vizitkách ne?

    GORGLIN: Jako Alvaro vystupuje až teď co je 100% španěl, ne? ;-) viz. http://www.baradela.cz

    SHADDIE: Hele Pepíku,a kde sis nechal dělat ten pas, co jsem u Tebe jednou viděla, taky bych chtěla pas s cedrem! To nějaký šikula z Mokropsů? Chystám se totiž změnit identitu a myslím, že by mi nikab bude slušet... ;-D
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    SHADDIE: ssakra ... vlastne jsme chtel rict zes to jenom tezko moh jen tak opsat z koranu protoze trpaslik urcite nechtel prelozit "Bismi l'lahi ar'rahmani rahim..." ;-)
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    GORGLIN: arabsky arabsky ....... podobny vlnky muze prece opsat z kazdyho koranu ;-)
    FOLCWINE
    FOLCWINE --- ---
    FOSSY: jj, negativni reklama, taky reklama , stare marketingove pravidlo ,)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    SHADDIE:
    Pominu-li dopis, ketrý jsi pro mě psal arabsky, myslím že ho dama ještě mám někde schovaný.
    Tak já ně na cihle (2002) potkal s nějakou arabsky mluvící společností, ne?
    DAEMONA
    DAEMONA --- ---
    GORGLIN: vzhledem k tomu, že nikdo arabsky neumíme, může klidně mluvit nějakou hatmatilkou a jen to za arabštinu vydávat ;-))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Naopak - Ramiréz by Ti mohl dosvědčit, jak je to těžké... ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TROGLODYT:
    GORGLIN:
    Dalo to hodně práce, Ramiréz nechápe, že když chce bejt pořádnej kecálista, musí se věnovat důkladné přípravě a studiu své role :-)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    SHADDIE:
    Pepa Novák co mluví perfektně arabsky, jasně.
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    SHADDIE: cele detstvi piloval plynulou rustinu, ucil se liubanonsky a arabsky v rodnych mokropsich, aby jednoho dne vsechny sve kamarady naramne prevezl ;-))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LODBROG: A kurnik, byl jsem odhalen...asi se vrátím do rodných Mokropsů a infiltruju jinou skupinu lidí, kde budu pro změnu vystupovat jako rodilej Izraelec nebo třeba Mexičan :-D mám na to ksicht
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam