• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo v 15:50 a 18:40
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Dneska zase dva výpadky, už tam píšu :-/
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jj, včera mi asi dvě hodiny nešlo připojení, to jsem zaznamenal. Ale žádné další podrobnosti nevím.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    zaznamenal nekdo ?

    Podrobnosti o výpadku od 6.7.2010 13:10:15 do 6.7.2010 15:50:15
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já zatím problém žádný neměl no, uvidíme až nastane. Kancelář Centria mám kousek od baráku, můžu je jít zjebat osobně :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    PREDSEDA: no a pak se pripoji spousta stahovacu a kvalita pujde dolu a ty budes nasranej jeste 1/4 roku cekat az je posles...jo taky prehnany, ale ja nikomu neverim. proto je pro mne ta 100 pohodlnejsi. Oni se take podle me budou vice snazit. Kdyz meli ten delsi vypadek. Tak jsem jim psal, ze mam hlidani na monitoring-serveru a ze to trvalo docela dlouho,,, kde je problem,,a ihned mejl ze se na tom pracuje..a bylo to pak rychle. Ja jim podekoval a upozornil, ze si vsechno hlidam :)

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak jistě, já mám byt s hypotékou na Velké Ohradě a jsem si jistý, že tam pár let bydlet budu. Proto jsem si klidně dal levnější úvazek. Pokud bych byl v nájmu, samozřejmě bych měl smlouvu jinou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ale pak to totalne postrada smysl a proste za levnejsi cenu, chteji mit kazdy rok jisty.

    zase to pripojeni je cenove vyhodne a proto bych tydle upisy vypustil z hlavy za tu 100 mesicne stoji mit klid a platit max 2 mesice. napriklad, kdyz nevis jak dlouho budes v dane lokalite
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    asi jo, otazkou zni, zda bude zachovana puvodni cena. To asi ne si myslim
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    to teda znamená, že když chci mít jistotu, že v budoucnu můžu kdykoliv vypovědět smlouvu, tak musím před koncem Minimální doby užívání napsat, že chci převést smlouvu na dobu neurčitou?
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tadle podminka je vic nez jasna, kdyz jim nenapises vezes se dal. Todle by chtelo teda spamove sirit..nemam rad kurvy
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Řek bych, že "Minimální doba užívání" je těch původních 12 měsíců. Já nevím, nejsem právník.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického
    prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran
    písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem
    pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PREDSEDA: Jenže úvazek se automaticky prodlužuje, když ho nezrušíš.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Po uplynutí úvazku jsi oprávněn kdykoliv smlouvu zrušit, ale platit budeš ještě 2 měsíce minimálně.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    http://www.centrio.cz/pdf/vseobecne_podminky.pdf - jbod 8.3, výpovědní lhůta 2 měsíce.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo ja uvazky radsi nikdy neberu ,,mam tu drazsi variantu, ale bez uvazku...

    ale je to jako hodne slusna jebarna ,,jim napisu ze se mi to teda nelibi jako zakaznikovi smejdi :)

    oni te maji informovat o prodlozeni smlouvy..jo ale prave jsme cetl, ze ta jejich smlouva je nejakej ojeb a proto sem ani nad nejakym upisem ani nezauvazoval.

    ale taky si to mozna proctu jestli tam taky nemam nejakou nitku
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Je to prasárna. Obávám se, že budu až do konce roku platit jako debil :(
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ale ale, co to čtu. Mrknu teda taky do smlouvy.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Musím před Centriem varovat. Zrušil jsem kvůli stěhování před dvěma měsíci smlouvu, a teď mi přišla další faktura. Prý se mi úvazek automaticky prodloužil na další rok!!! Jsou to zmrdi křivý. Na tohle mě nikdo piři rušení smlouvy neupozornil, a když jsem net zařizoval, naprosto logicky jsem usoudil, že úvazek na 12 měsíců neznamená, že se to prodlužuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam