• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    TAURUS: Volal jsme podporu, psal mail. Ale jak je u centria zvykem. Začnou se tím zabývat až nejdřív zítra ráno.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PETRPEDROS: Hmm, v Praha Řepy mi vůbec nefunguje WAN. Nevrací se nic ani na ping z routeru.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Já nejsem doma, ale je to i u mě doma Jižní město - Chodov, i u souseda. Televize, internet.

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    TAURUS: Ano má jižák... Slabý download
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Zdá se mi, že má Centriola v Praze výpadek, jak mohu ověřit?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BOHOUR: Jojo, věřím. Já to ale měl jako změnu po delší době, mám v tom dost příplatkových služeb a tak, takže to bylo na trochu složitější řešení (a navíc se mi nechtělo hledat telefonní schvalovací kód :) a Hybernskou mám celkem cestou do práce.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    CAIDEL: ja nemam smlouvu s upisem a kdyz se zmenila cena pro nove zakazniky, tak stacilo zavolat a v pohode jsem si vyhadal lepsi novou cenu.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PREDSEDA: Zdá se, že se ještě maličko šoupli - teď jsou pár metrů vedle republiky:


    Máte raději osobní kontakt?
    Stavte se u nás na pobočce
    Hybernská 1037/1, Praha 1
    Jsme tu vždy od pondělí do pátku mezi 9.00 — 12.00 a 12.30 — 17.00


    Jinak jsem teď jsem se snad vůbec poprvé od podpisu smlouvy před lety zastavil na pobočce trochu poladit tarify (měl jsem něco ukrutně zastaralého dnes už celkem předraženého) a byl jsem docela příjemně překvapen jednáním. Jednak měsíčně dost ušetřím, jednak to bylo všechno velmi rychlé a bezproblémové a jednak mají fajn přístup k výměně různých zařízení (settopboxy apod) - jestli chcete, prostě to přineste, vyměníme. Chcete telefon (fyzické zařízení) - tady si rovnou jeden vemte a tak podobně :)

    A na závěr minifunny story: Cca dva měsíce zpátky se u nás v baráku předělávaly elektrické rozvody, což mj. znamenalo že občas pár hodil neběželo celé patro a pár dní byly shozené i rozvody ve sklepě. A první den rekonstrukce mi volají z Centria s tím, že jim celý náš vchod vypadl z monitoringu, jestli se u nás nááááhodou neděje něco třeba s elektrikou :) Tak jsem je ujistil že ano a že to bude trvat pár dní, tak se docela divili (protože o tom nevěděli). Celkem fajn proaktivní přístup, ale docela by mě zajímalo, kolika lidem zkoušeli volat než to zjistili :) (nebo jestli se trefili a byl jsem první...)



    ROENICK
    ROENICK --- ---
    z nabidky uz potichu zmizelo 1000/500 a 500/250, vi nekdo vice? prodali jich moc a uz nestiha kapacita?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    výpadek 20.11.2016 - Stránky 3 - CenTrio fórum
    https://www.centriozone.cz/viewtopic.php?f=7&t=391&p=3057#p3057

    Jako já se nečertím nebo něco, akorát mi to přijde divný / praštený, že nějaká firma může vypadnout takhle hromadně (i když chudák matička, která se těšila nevim jak dlouho na masters tenis a zrovna na tu dobu má utrum).
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Modřany byly taky mrtvý, ale před chvílí už to naštěstí naskočilo.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Velká Ohrada taky mrtvo.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Centriu přestal fungovat na Hájích internet... nejdou jejich webovky (???) a při volání k nim se neozve ani obsazeno ani neobsazeno, prostě ticho.

    To je také v dnešní době u telco společnosti možné? Jako i kdyby vyhořeli, tak snad mají a) servery někde jinde než v budově b) aspoň dvakrát zálohované. Tušíte někdo, co se děje?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ma nekdo zkusenosti s registrace.centrio.cz uz me to par tydnu nejde.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Velká Ohrada, už asi hodinu bez připojení. Někdo další?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Vážení klienti,

    Na základě Vašich podnětů a připomínek týkajících se dostupnosti klientského centra jsme se rozhodli změnit od 1.8.2016 adresu a sídlo společnosti a tedy se přestěhovat do nových prostor na adresu:

    Náměstí republiky 1037/3
    Praha 1 - Nové Město

    Provoz klientského centra na nové adrese bude zajištěn od 1.8.2016 ve všední dny 9:00 - 17:00.

    Do 31.7.2016 navštěvujte naše klientské centrum na stávající adrese Slezská 2526/113, Praha 3 ve všední dny 9:00 - 17:00.

    Pevně věříme, že tato změna bude přínosem a staneme se pro Vás dostupnějšími.

    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 246 008 787 nebo na emailové adrese info@centrio.cz.

    Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci.
    Vaše CenTrio
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hlavne to cely jde uplne proti principu bonusu za vernost, to se mezi ISP nenosi vubec, i takovi mobilni operatori alespon neco maji. Tady je novej zakaznik ptacek, kteryho je treba lapit, tichej vul co plati dohodnutou sumu je na tom bitej. A kdo si chce dohodnout lepsi podminky, musi si je vetsinou vyrvat, pripadne pohrozit odchodem
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já si to po posledním zdraření taky dohodnul, místo 557 mi to stáhli zpátky na 498,-
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    take, kdyz jsem zjistil, ze pro nove zakazniky jina cena,,sup k telefonu a nemusel jsem ani rikat, mam ukoncit smlouvu a zridit novou ?
    nahodou dobra komunikace s centriem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam